за сиропите за кашлица

  • 5 016
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 535
сиропите Хустагил,Мукоплант ,проспан за каква кашлица.Четох че били комбинирани хем подтискат спазмите хем втечняват секретаНаистина ли е така че ми е много трудно да определям пустат кашлица уж няма храчки а кашля само като смръкне сополите навътре и то най-вече нощем и като се събуди.Трявбат ми такива комбинирани сиропи че тя кашлицата се мени и не мога всеки ден да сменям сиропите пък като идем на лекар не кашля

# 1
  • Мнения: 2 082
ако кашля от хремата,не са нужни сиропи.аз поне не давам.варя лайка,подбел,живовлек.ако искаш все пак да отхрачва можеш да даваш прахчетата АЦЦ...

# 2
  • Мнения: 7 201
ако искаш все пак да отхрачва можеш да даваш прахчетата АЦЦ...
Има и сиропче ACC.

сиропите Хустагил,Мукоплант ,проспан за каква кашлица.Четох че били комбинирани хем подтискат спазмите хем втечняват секрета.
Тези сиропи са за суха кашлица.Комбиниран сироп е Флавамед-облекчава кашлицата и има отхрачващо действие. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 790
На нас Хустагил ни го изписват за кашлица в следствие на сополи. Не знам дали помогна, защото се оказа че имаме инфекция в носа и сменихме и капките за нос и сиропа. За подтискане при нас най-добре действат капки Синекод.

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
ако кашлицата е от сополи,мисля че трябва да лекуваш хремата!А иначе тези сиропи,които си изброила са за влажна кашлица!

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
За такава кашлшца на нас ни изписаха Мукосолван и подейства Peace

# 6
  • Мнения: 2 005
За комбиниран сироп мога да ти предложа - Димекс, който е и на хубава цена от 3лв и ефекасен Peace

# 7
  • Мнения: 3 157
За комбиниран сироп мога да ти предложа - Димекс, който е и на хубава цена от 3лв и ефекасен Peace



ефЕкасен е срещу суха и алергична кашлица,а не срещу суха и влажна,какъвто търси авторката Peace

Общи условия

Активация на акаунт