Козметика Margaret Astor

  • 3 281
  • 8
  •   1
Отговори
Момичета някой знае ли  newsm78къде в Пловдив мога да намеря козметиката  Margaret Astor.По слециално търся крем пудрата Peace

# 1
  • Мнения: 1 322
Много уважавана от мен марка, но за съжаление не съм я виждала скоро в търговската мрежа.

# 2
Страхотна марка , която от поне 10 г. липсва на българския пазар.

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Да, и аз не съм срещала скоро продукти на тази марка. Преди години си купувах лакове за нокти от магазини Бонжур, но сега едва ли има newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
За последно срещах преди десетина години /към 1996-97 г./ червилата от тази марка, която уважавам, така да се каже, наследствено /майка ми я ползваше/, в магазин "Бонжур" в София зад хотел "Рила" /вече не работи, доколкото знам/. RS ме е изпреварила с подобна информация Wink

# 5
  • Мнения: 3 830
И аз не съм виждала от много време. Майка ми я използваше в началото на '90 години, но сега ползва други продукти Peace

# 6
  • Мнения: 5 313
май няма къде да я намериш,аз поне не съм я срещала.

# 7
Благодаря ви момичета значи  не съм единствената която е забелязала отцъствието на Маргарет Астор на пазара.

# 8
  • Мнения: 17 402
И аз съм ползвала спирали, червила.Много ги харесвах, бях си накупила от чужбина, после видях някакви разпродажби в Бонжур и това беше...Говоря за 2001г някъде.

Общи условия

Активация на акаунт