Моля, препоръчайте ми в Бургас

  • 838
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте всички  Simple Smile Научих за вашия форум от дъщеря ми и гледам че тук обсъждате какво ли не и си задавате всякакви въпроси ( днес цял ден ровя из разни теми Grinning Grinning та реших да ви попитам за тези от вас, които са от Бургас можете ли да ми препоръчате анти - целулитни масажи някъде? По принцип при моята масажистка, която идва вкъщи си правя релаксиращи и лечебни с някакви масла, но тъй като тя не предлага антицелулитни, се чудех дали може да ми предложите някъде, може и да не е по домовете, а в някой център и тн, няма значение! Само ако може да ми кажете ориентировъчно цена и горе - долу колко процедури трябва да си направя, случая е средно - тежък. Simple Smile И изобщо има ли ефект? Че направо не мога да се гледам вече.  Cry #2gunfire #Cussing out

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
А ти кажи твоята "надомна" масажистка добре ли се справя и на какви цени работи?

# 2
Ами според мен се справя много добре, поне аз съм доволна и сестра ми също. Младо момиче е и има доста ангажименти което ме кара да мисля, че има и други редовни клиенти. Иначе не и знам всичките масажи на каква цена са, но аз ползвам релаксиращ и ободряващ (втория направо ме събужда за нов живот и единия е 20 лв. за 30 мин, а втория 22 лв (на цялото тяло). Преди ходех при мъж, който ми взимаше 40 лв, но това е доста за мен . Но проблема е, че не прави антицелулитни, а аз наистина имам нужда. Така че пак ви моля, ако някоя от вас знае къде мога да си направя ефективна "терапия" да ми каже. Все пак лятото идва и Sad(

# 3
  • Мнения: 917
Майка ми ходи в студио Релакс. Цената мисля че е 35лв на път и се ходи веднъж седмично. Много е доволна. Ако цената те устройва мога да я питам за тел и адрес  Flutter

# 4
Ами да устройва ме.  Grinning Ако може да ми дадеш някакъв телефон, пиши на лични, плс!

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 44
моя приятелка ходи на lpg процедури при др Джорова и днес видях реклама на сьщите процедури с адрес  К.методи мисля 39 беше номера .А тя е ходила на рьчен масаж но е пьти по доволна от lpg

# 6
мерси, tharantula! Още утре ще се разходя да питам.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт