За късите(мини) поли

  • 7 890
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
Колко мини да е минито?До къде е допустимото?Прекалено къса пола равно ли е на проява на лош вкус и стил?До каква възраст е уместно да се носят според вас при положение,че фигурата го позволява?
Наскоро си купих едно мини,понеже на пръв поглед много ме привлече.Но като я сложих вкъщи..еми, доста късичка ми се видя Wink(та малко се размислих дали мога да изляза с нея:)Нося често къси поли(най-вече през лятото),но не както едно време.Не знам,някак по-притеснено ми е сега,по ми пука.Гледам да съм с моя като съм така облечена LaughingТой пък ме кара само с такива да ходя. Simple Smile Но в крайна сметка винаги си позволявам това,което ми харесва.Обичам да експериментирам и когато съм уверена,че в дадена дреха изглеждам достатъчно добре,не се поколебавам да я облека.И така...интересно ми е да чуя и вашето мнение. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 407
До под дупето и даже още малко.

# 2
  • Мнения: 2 725
Lа Perla, я го покажи това мини да го видим Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 4 736
Имам си едно неписано правило, което винаги спазвам. Когато полата ми е къса /само лятото нося такива/, задължително блузката ми не е прекалено разголена. Общо взето, търся баланс. Повечето пъти съм и с ниски обувки, защото съм и достатъчно висока. Ама и възрастта ми го позволява още. Не ми допада като видя някоя по-възрастна жена, макар и слаба, прекалено разголена. Всичко с времето си все пак...  Rolling Eyes
А, и не харесвам прекалено впитите къси поли, изглеждат ми малко вулгарно.

# 4
  • Мнения: 880
Lа Perla, я го покажи това мини да го видим Wink

Ето така изглежда Wink:

# 5
  • Мнения: 583
La Perla, полата е много готина и това е защото ти стои страхотно. Аз съм пред същата дилема като теб, та ще са ми интересни отговорите. С годините се притеснявам от късото макар, че все още ми отива. Вчера си харесах една рокля, която ми стои много добре, но за съжаление е малко под дупето Embarassed и това ме спря да си я купя. Все си мисля кой как ще го изтълкува, пък вече съм майка и освен това на 33... Преди време имах колежка, почти на 50, но със запазена кожа и фигура и гъста коса до кръста. Носеше си много мини поли и винаги съм и се радвала колко и отива. Peace
Носи си късите рокли и полички със здраве. Peace

# 6
  • Мнения: 1 174
Нося мини поли, по-спортни, основно през лятото, просто нямам такива за през зимата.Simple Smile Бих носила и сега, само че с плътен чорапогащник и хубав пуловер, по правилото на Илли. Simple Smile
Сигурно ще го правя до 32-3-тата си година, ако не стана по-консервативна дотогава. Wink

ЛаПерла, имаш прави, много хубави крака, според мен спокойно можеш да си носиш  полата, но аз лично тази от снимката я намирам за възкъсичка...Simple Smile Може би 4-5см. в повече ще са ми добре и по вкус. Simple Smile

# 7
Lа Perla, я го покажи това мини да го видим Wink
Ето така изглежда Wink:
http://images23.snimka.bg/004922992.jpg
супер си! няма за какво да се притесняваш bowuu

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 10:49 от kopche

# 8
  • Мнения: 2 725
Даам,много е готина поличката и ти стои пИрфектно,аз нося една идея по-дълги поли от тази,т.е с 3-4 см. в повече Peace

# 9
  • Мнения: 7 186
Много минито си е за дълги, прави и стройни крака /като твоите/, иначе е кошмарна гледка, за съжаление често срещана, особено лятно време.
Но колкото и да е мини, все пак трябва да позволява някакъв комфорт, да не се вижда плът, която не би трябвало да е на показ, нито да се налага постоянно да я придърпваш оттук- оттам. И както каза някой, нагоре задължително със затворена блуза. Минито ми харесва с висок ток на мен.
Според мен ти стои супер, носи си я Peace

# 10
  • Мнения: 2 936
La Perla,няма за какво да се притесняваш,полата е срахотна и много добре ти стои  Peace
аз също ходя с мини,но вече по-рядко,защото на разходка с детето не ми е комфортно... Simple Smile

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хубава дължина, любимата ми. Преди ходех само с такива полички. Вече не - заради децата. Спестявам на света гледката на бельото си, колкото и да си го харесвам.  Laughing Пък и винаги мога да си сложа гащите като шапка. Хем ще ми се видят дантелките, хем ще се откроявам в тълпата.  Party
П.П. След определена възраст минито седи вулгарно (независимо колко красиви крака имате). Пък тази възраст всяка сама си я определя.

# 12
  • София
  • Мнения: 418
Полата ти стои прекрасно. Носи си я с кеф.
А за възрастта - ако жената има хубаво тяло може да си я носи докато се чувства добре в мини, но не и на работа, а в свободното си време.
Това си е мое мнение. Аз отдавна спрях да нося къси поли, нямам нужните данни за тях.

# 13
  • София
  • Мнения: 976
Полата ти е много хубава,и ти стои перфектно въопще не се притеснявай ,кой знае колко момичетата ще ти завидят за краката  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 3 129
А да попитам аз,
варианта къса пола + клин бихте ли сложили?

Общи условия

Активация на акаунт