Хип и запек

  • 563
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
От скоро сме на Хип 2 и имаме запек като пластелинчета Sad.До момента беше на Фризовом и нямахме проблеми.Има ли и други като нас?На 6 месеца сме и изпихме 4 кутии и няма промяна.Пробвахме с Нутрилон ака супер редовно но не го харесва.Какво да правим?Освен да спра всички пюрета. Confused

# 1
  • Мнения: 554
Запек или просто ака по-трудно, защото е по-гъсто акото? С дни ли не ака? Ако те притеснява само това, че е като пластелин, аз не виждам проблем, нашето е по-гъсто и от пластелин като на голям човек си е, но като не е само на мляко няма как да ака рядко или каша.

# 2
  • Мнения: 80
Ака всеки ден с много напани и резултата пластелинче колкото орех.Докато бяхме на Фризовома акаше редовно като каша но реших вече да го сменя и затова почнахме Хип.Да подчертая че е захранен в края на 4 месец и акото е било винаги кашево.Май ще си мина отново на Фризовома.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
А защо реши да смениш Фризовома?
Той може да се дава до 1г.
По принцип, не е добре да се сменя млякото, ако няма някаква основателан причина. Ако бебето го е приемало, ако не е имало проблеми-по-добре остани на него.

Пюретата не ги спирай. Няма за кога.  Laughing От 6м. нататък трябва да захранваш.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 20:16 от Vivi

# 4
  • Мнения: 80
А защо реши да смениш Фризовома?
Той може да се дава до 1г.
Поп ринцип, не е добре ад се сменя млякото, ако няма някаква основателан причина. Ако бебето го е приемало, ако не е имало проблеми-по-добре остани на него.

Пюретата не ги спирай. Няма за кога.  Laughing От 6м. нататък трябва да захранваш.
Така и ще направя. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 491
Педиатърката ме посъветва да спра Фризовома,но малката все още си връща и не съм го спряла.Ака по 2-3 пъти на ден и не смятам да минавам на др АМ.

Общи условия

Активация на акаунт