уроци по английски вкъщи

  • 1 682
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте! Търся частен учител /по възможност англичанин или американец, или англичанка , или американка/, който да се занимава с 6 годишния ми син един път седмично. Чувала съм, че има такива хора, чиито съпрузи или съпруги са на работа в България и те дават уроци, за да си изкарват допълнителни пари. Смятам, че това е най-доброто за едно дете - да чува езика от човек, на когото му е матерен. Как мислите? Чували ли сте за такива хора?

# 1
  • Мнения: 3 161
Да, има такива, разбира се. Знаеш ли колко взимат за индивидуално посещение у дома? Едва ли ще можеш да си го позволиш. И да можеш, едва ли има смисъл. Ще ти излезе по-евтино да запишеш детето на курсовете в Британския съвет (които изобщо не са евтини впрочем), където ще ги заанимава анличанин, но ще има и други деца на негова възраст. Можеш и един лагер в чужбина да уредиш по-натам - също добър начин за хора с пари.

# 2
  • Мнения: 170
Здравей. Абсолютно си права. В среда с други деца е много по-добре. Моя приятелка обаче беше намерила една англичанка /съпруга на служител в британското семейство/, която срещу 20 лв на час занимаваше двете й дъщери по английски. Тя не беше педагог, но разговаряше с тях и ефектът върху речника и произношението им беше невероятен. За съжаление мандатът им изтече и си заминаха от БГ. Аз проверих в Британския съвет. Има опция за събота, която ми допадна, защото през седмицата часовете съвпадат с детската градина. Ще се обадя да проверя:
Благодаря ти за идеята!!!!

Общи условия

Активация на акаунт