нова година в копривщица радомирова къща

  • 943
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Копривщица е прекрасен град. можете да си изкарате вълшебно, но внимавайте с офертите за празниците. Тази година попаднахме на радомирова къща - 2 двойки с 1 доп стая за 1 дете, баня на етажа и печки с дърва- така беше рекламирана от туроператора.Едната двойка е всъщност детска стая с горе долу прилични легла. Другата двойка е разтегаем диван с подложени под дюшека дъски върху пружината. ТРетата стая (за детето )беше дадена на млада двойка - леглото там е нещо средно между табуретка и трикрако столче, но иначе цената е 50 лв за стаята. Печки с дърва няма- има радиатори от които единия не работи. Банята е на долния етаж и е една за цялата къща. Влизат в стаите и спират печките(които сами сте си донесли) докато ви няма, а последния ден направо ви режат бушоните. Освен това си донесохме и бълхи и се върнахме изпохапани или поне аз.снимки тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=208506 търсете празници/радомирова къ

# 1
  • София
  • Мнения: 352
 Shocked  Shocked  Shocked

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Geri72, съжалявам за лошото прекарване. Нямахте ли информация за това място преди да отидете?!
Това е някакъв селски хан, но не и къща за гости!! Особено с някакви **

Оплачете се в агенцията, която ви е продала екскурзията, защото наистина сте дали  сума ти пари, особено като се има предвид какво сте получили насреща.

Аз по принцип не ходя на места, които не са ми препоръчани горещо. А ако трябва да се настанявам в такъв хотел просто не предплащам. Не са единствени... Лошото тук е, че няма контрол за предлаганите услуги от никого, а и не можеш да вярваш на оферираните условия.

Общи условия

Активация на акаунт