търси се семейство за ТВ репортаж

  • 871
  • 8
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
пускам темата след консултация с мамма и се надявам да не е проблем......
Обадиха ми се днес от БТВ с молба да интервюират семейство,с деца у4еници.......Искат да се сподели за пренатовареността на децата след ста4ката.Темата ще се върти около това-как си наваксват децата,много ли ги преуморяват сега.........
Желателно е децата са  от 4ти до 7 кл.и родителите да имат наблюдения в тези класове Simple Smile

Предупредиха ме хората да си знаят ,4е такова интервю би могло да рефлектира след това върху децата в у4илище.

Има ли желаещи да бъдат интервюирани по темата?Ще дам контакти на ли4ни Peace

# 1
  • Мнения: 6 582
А такива дето ще кажат, че не виждат да са претоварени децата им приемат ли се? Или непременно трябва да се каже, че стачката е указала пагубно въздействие?

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А такива дето ще кажат, че не виждат да са претоварени децата им приемат ли се? Или непременно трябва да се каже, че стачката е указала пагубно въздействие?

 Mr. Greenне ме питаха за такива Mr. Green

предполагам това ще целят newsm78 4ак пагубно едва ли е в действителност ,но вероятно ще искат да покажат колко са претоварени децата след ста4ката....
ПОмолиха,аз нямам такива познати с деца на тази възраст и пуснах темата за да може който иска да си каже Hug

# 3
  • Мнения: 6 582
 Mr. Green Жалко значи не ставаме. Тъкмо мислех да ни покажат по телевизора  Mr. Green

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Извинете, че не съм по темата, но малко се възмутих от начина по който е поставена тя.

От такива поръчкови материали биват заблуждавани хората от медиите.
Как така ще търсят само претоварени деца?!
Нито моето дете се чувства претоварено, нито учениците ми.
Интересно, защо не направят репортаж за положението в страната и как учениците ходят на училище в този сняг и непочистени пътища, как мръзнат по стаите и как директорите се чудят от къде да вземат пари да платят нафтата за отопление при тези нови цени и малък бюджет.

И все пак бихте ли казали по коя медия и кога ще бъде излъчен репортажът.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Извинете, че не съм по темата, но малко се възмутих от начина по който е поставена тя.

От такива поръчкови материали биват заблуждавани хората от медиите.
Как така ще търсят само претоварени деца?!
Нито моето дете се чувства претоварено, нито учениците ми.
Интересно, защо не направят репортаж за положението в страната и как учениците ходят на училище в този сняг и непочистени пътища, как мръзнат по стаите и как директорите се чудят от къде да вземат пари да платят нафтата за отопление при тези нови цени и малък бюджет.

И все пак бихте ли казали по коя медия и кога ще бъде излъчен репортажът.

вижте моми4ета,не ми се влиза в спорове,нямам и време да се занимавам с глупости......Имате инфо,устройва ви,вклю4вате се........Не съм пуснала темата за да се коментира ,моля ви......Искат услуга и търсят семейство,мамма е разрешила-какъв е проблема?Все на някой нещо му е криво .Ако се търсеше за друг репортаж пак щеше да има недеоволни.И да не забравяме,4е така или ина4е вси4ки медии надни4ат тук и си пишат материалите по много теми.
Писала съм в коя медия е още в първия постинг.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Извинявай, левендер, за последно се включвам.

Не знам ти как си решила да помагаш за този репортаж, но помисли ли малко преди това?

За мен е същото да търсят деца, които нямат проблеми при ранно захранване и да рекламират то да се случва или за флуорирането на водата и т.н. примери.

Без лоши чувства, повече няма да коментирам, поне ти побутвам темата напред, ако друго не правя.

# 7
  • София
  • Мнения: 553
Явно вече е намерено семейство, защото вчера по новините имаше подобен репортаж.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
Да, аз пуснах отделна тема да обсъдим репортажа, за да не звучи тук като нахвърляне срещу lavender.

Общи условия

Активация на акаунт