Как става записването за ЖК в тина Киркова?

  • 626
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте вчера писах,но получих само един отговор,сега пак сядам да пиша...питането ми е за  моя приятелка иска да се запише на ЖК в тина киркова,но има две име на лекар-Д-р Ковачева или Д-р Василева.Те дали изобща правят ЖК и ако Да как става записването...и най-важното дали са по здравна каса
Благодаря ви майета предварително  bouquet!

# 1
  • Мнения: 61
Ами аз мисля,че първо трябва да се срещне с една от двете докторки и те ще й обяснят вариантите. Аз съм там на абонамент и Ковачева със сигурност провежда прегледи и консултации долу в медецинския център "Вяра,Надежда и Любов", но съм говорила с майчета,които са чакали и казаха,че са чрез здравната каса. Иначе абонамента е 200лв за цялата бременост и включва ежемесечен ехографски преглед, кръв и урина всеки месец, вагинален секрет на мен 2пъти ми взеха,плюс мерене на тонове,записи и другите стандартни измервания.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 746
Бях при Ковачева за констатиране на бременността. Тя ми написа талон за личната лекарка, на базата на който трябваше да се напише друг талон за съответният гинеколог.
Може по линия на касата да се запише в Тина Киркова. Само не знам как става избора на лекар.
Има и варианта с абонамента, за който е писала tuli.
На 14ти имам записан час при Ковачева, в частният й кабинет. И смятам да обсъдя варианта за абонамент с нея.

Общи условия

Активация на акаунт