Моля за помощ-косата ми!!!

  • 6 732
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Отдавна се бях решила да ходя на фризьор да си махам черното,хвалеха ми този ремувер който махал черното без да оврежда косата.
Днес ходих най на края! резултат-руси корени оранжево-червени краища!!!
после ме боядисаха в медно кафяво,но косата си е същата сега е медно-оранжева в корена и тъмно+светло червено в краищата. Sick
Какво да правя дадох 130лв за всичко а накрая си тръгнах като циганче   Sad
моля дайте съвет каква боя да си взема да изравня цвета и да няма оранжев оттенък?
изках такъв цвят да стане:http://www.bombhead.com/bbs/data/monsters_hair_works/1142782331/ … orks_084138_3.jpg

# 1
  • Мнения: 2 936
за да ми махне кичурите,моята фризьорка използва боя със сивкав оттенък-така се убива и рижият цвят ,но на светла основа се използва поне 2-3 тона по-тъмен цвят от този който си показала Peace

# 2
  • Мнения: 17 546
Всеки следващ опит би я окепазил повече! Преживей го! Нека се поотмие малко това, което са ти сътворили за 130 лв. и после пак на фризьор, но някой кадърен и моя съвет е да ползваш L'OREAL. Или друга качествена, но професионална боя. И това дето премахва черното не е трябвало да ти го нанасят на корените, които вероятно са си били с твоя цвят, защото се е получил ефект на блондор на тях. И за да не страдаш наистина толкова, да знаеш, че черно се маха адски трудно. Да не кажа - не се маха, докато не израсте. И е цяло чудо как са се захванали да го правят, щом за толкова пари резултата е такъв!

# 3
  • Мнения: 229
Раzбирам те много добре,мила...И на мен точно това ми се случи.От черно боядисана коса до кръста исках медено червена...Е,постигнах го,но zа два месеца и трябва6е да отрежа една педя,zа6тото краи6тата се скапаха,но накрая стана Peace Първия месец ходех 6арена и всеки път като минех покрай огледалото плачех Embarassed Ама ми мина...Най важното е да не тръгне6 сега да се боядисва6 с каквото ти падне,zа6тото 6те ти отиде косата...Почакай поне 3 седмици да се поиzмие малко PeaceУспех

# 4
  • Мнения: X
аз в такива случаи просто се подстригвам Whistling

# 5
  • Мнения: 757
не може така лесно да се махне черно,как да стане от раз

# 6
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Чудя се че си платила толкова пари за да те окипазят  newsm78 Най- малкото щях да вдигна скандал на некадърната фризьорка  smile3511 Препоръчвам ти да си боядисаш косата с някоя от по скъпите марки бои. Подбери цвят от тъмно кафявата гама. Или прежали още веднъж косата си и се подстрижи късо
Разгледай този линк това са актуални модни тенденции при прическите и т.н
http://www.beautifulhairstyles.com/magazines/

# 7
  • Мнения: 1 322
Аз чаках две години, за да махна черното /с ножицата разбира се/. Исках да съм руса. Е, направих се руса и едвам се изтраях 20 дни и пак черна.

# 8
  • Мнения: 782
По-добре изчакай 3-4 седмици...в противен случай рискуваш да си съсипеш косата напълно и в последствие да се наложи да я отрежеш. Както вече каза Балу използвай за в бъдеще само професионална боя за коса и подбирай внимателно фризьора си...аз бих ти препоръчала Крамър колор   Simple Smile ползвам я от три години и съм много доволна, по-скъпа е но си заслужава цената.

# 9
  • Мнения: 3 830
За първи път чувам за продукт, който да сваля цвят и да не уврежда косата!!! hahaha Joy
Ми доста наивничко...
Примири се и изчакай. Недей да бързаш, за да не сътвориш още по-голяма беля. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 979
Една позната от черно стана малко по светло кестеняво,но не стана от раз ,първо фризьорката и направи кичури и така през 15-20 дена  и за около 3 месеца постигна цвета без да си съсипва косата, и без оранжеви отенъци.А товакоето мацката ти е сложила маха само 2-3 тона ,неможе напълно да обезцвети косата, а в корените тъй като не са третирани са по податливи и затова е станало оранжево

# 11
  • Мнения: 39
ужас това е много гадно ,но аз също те съветвам да изчакаш малко с боядисването за да не стане косата ти с цветовете на дъгата(шегичка),но нали се сещаш ,че ако продължаваш да наслагваш боя върху боя после може и без коса да останеш. Сега най-добре си купи някоя подхранваща маска за коса  и изчакай да  се поотмие боята и пак пробвай,но не забравяй да си подхранваш косата,че тия бои са много вредни

# 12
  • Мнения: 1 322
Една приятелка ме убеждава, че имало някакво ново масло, което сваляло боята без да уврежда косата. Но на мен не ми се вярва. пък и струвало 27 лв. дрън-дрън.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На мен ми махаха черно преди около 3 години...обезцветиха я и после ме боядисаха кафяво...стана перфектно...накрая имах черно само по краищата, но то стоеше като ефект, а не дефект...беше около сантиметър два и си го махнах в последствие...косата ми не стана шарена, а си стана един цвят...моят съвет е да не се оставяте в ръцете на непознати и неизпитани фризьори, защото процедурата не е никак проста  Peace
и наистина няма продукт, който да ти махне какъвто и цвят да е от косата и да не е вреден... Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 202
Тази фризьорка е за убиване  #2gunfire Трябвало е да ти намаже само крайщата и накрая боята на цялата коса.Сега нямаш избор освен да изчакаш поне две седмици и да сложиш тъмно русо пепел за убие рижавото .Слагай повече маски за коса и когато избираш боя имай в предвид ,че мострите са правени върху бяла коса и на твоята ще изглежда поне два тона по тъмна .Успех  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт