Рокля за малка принцеса

  • 1 198
  • 12
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Моля помагайте, трябва да купя официална рокля за 4г. момиченце. Къде в София? В сватбените салони предлагат шаферски - не ми върши работа.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 830
В Премама имаше два модела, които ми направиха впечатление,но не зная дали не са свършили.Другото място, където съм виждала хубави по-официални облекла за деца е в ЦУМ на третия етаж, предлагат някаква италианска марка дрехи Емпорио джуниър.

# 2
  • Мнения: 5 255
ЦУМ - Shaton  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 830

Аз имах предвид същия магазин!

# 4
  • sofia
  • Мнения: 4 296
за кръщенето на малката купихме роклята от там,има страхотни

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Мн благодара, мацки! Следобяд отивам. Накакви ориентировачни цени?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 830
Над 50 лв със сигурност, около 70-80 лв според мен.
Мама Сання, моля те ако има намаление на тези дрешки Емпорио джуниър напиши тук или на лични - нямам претенции.Желая ти успех и предварително благодаря!

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мн благодара, мацки! Следобяд отивам. Накакви ориентировачни цени?
над 100лв

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Века, ще напиша, но чак в понеделник. Ако ти тр за днес мога да ти оставя мобилен на лични. Ох, дано има готини роклички, че празникът ни е във вторник и нямам време да обикалям. 150-200 съм навита да дам за някоя красота.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 830
Не ми е спешно въобще Laughing

Аз се надявам да има намаление и да минеш по-тънко.В Премама имаше една страхотна винена рокля от нещо като тафта и сега на намалението струваше около 65 лв,да не говорим че имаше и едно много добро съчетание от пола и риза от тафта пак в Премама, които също излизат около 70-80.Дрехите ги имаше съчетани като официални предложения в декемврийския брой на сп."Моето бебе и аз" и лично на мен доста ми харесаха,но никъде в сайта им не видях снимките,за да ти ги покажа.

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
ОК. След малко тръгвам на лов за принцеска рокля. В понеделник ще докладвам какво съм отстреляла и има ли намаления!

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Мацки, супер сте! В този магазин в ЦУМ има страхотни неща. Емпорио джуниър - в момента 50% намаление. Купих едно рокле и два панталона. Роклята не е "принцеска", но е мн стилна и фешън. И с подходящ чорапогащник вече се сдобихме. Благодаря.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз ходих в неделя и видях също,че има 50% намаление, което много ме зарадва.Много харесвам тези дрешки Емпорио джуниър! Peace
Честито,мама САННЯ!

Общи условия

Активация на акаунт