Хубаво немско пиано откъде в Сф?

  • 2 546
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Момичета, тъй като виждам много бодърстващи, да ви питам откъде да купя хубаво немско пиано някъде до 2000 лв. (но може сумата и да варира)? Препоръчайте ми коректен музикален магазин или пиано салон. Интересувам се от пълната услуга - доставка, транспорт, акордиране, гаранция и все пак пианото да си заслужава!
Става въпрос за купуване на пиано на начинаещ пианист-дете.
Зслужава ли вземането на доста по-скъп инструмент на изплащане?
Препоръчайте ми и марка.
Всъщност с колко се оскъпява цената на едно пиано, ако се купи от музикална къща - просто ми е любопитно, за мен е по-лесно да купя от музикален магазин, който поема цялото обслужване.

Мерси!

# 1
  • Мнения: 3 926
Здравей, в случая не мога конкретно да ти помогна, но мога да ти кажа следното: Инвестициятя в пиано за дете е... малко несигурна. Аз започнах да свиря на 5 години и се отказах на 9. По-добре стартирайте с обикновено руско пиано. А ако детето има заложби, ако работи упорито и наистина това е попрището му ще имате време да закупите хубаво и качесвено пиано по-нататък.
Моето е Рига и вече 19 години стои като паметник у дома в Бургас. Чакам да си вземем наше жилище някога, за да си го преместя. евентуално ако някое от децата ми прояви желание за в бъдеще. Всъщност музаклната култура е нещо изключително добро и дори само за развлечение е добре човек да може да свири.
Не знам какви са цените на инструментите в момента, но като говоря с приятели разбирам ,ч е са станали неимоверно скъпи.
Успех, каквото и решение да вземете Hug

# 2
  • Мнения: 1 163
фирма Камертон 02 / 9461725; f 02 / 9461726 camerton99@abv.bg

# 3
  • Мнения: 4 877
Благодаря!
Сега открих и още 2 муз. къщи
Музикална къща 'ЧЕМПИАНО'
Пиано салон "Мелодия"
Имате ли някакви впечатления от тях?

# 4
  • Мнения: 4 877
Здравей, в случая не мога конкретно да ти помогна, но мога да ти кажа следното: Инвестициятя в пиано за дете е... малко несигурна. Аз започнах да свиря на 5 години и се отказах на 9. По-добре стартирайте с обикновено руско пиано. А ако детето има заложби, ако работи упорито и наистина това е попрището му ще имате време да закупите хубаво и качесвено пиано по-нататък.
Моето е Рига и вече 19 години стои като паметник у дома в Бургас. Чакам да си вземем наше жилище някога, за да си го преместя. евентуално ако някое от децата ми прояви желание за в бъдеще. Всъщност музаклната култура е нещо изключително добро и дори само за развлечение е добре човек да може да свири.
Не знам какви са цените на инструментите в момента, но като говоря с приятели разбирам ,ч е са станали неимоверно скъпи.
Успех, каквото и решение да вземете Hug

Много благодаря!
И ние първо се бяхме насочили към руско пиано. По-скоро първо беше към синтезатор - разобедихме се. После беше към руско пиано - май и тук надделяха разумно аргументи на хората, с които се посъветвахме. Затова се насочихме към немските пиана. Доколкото разбрахме дори да свири малко и после да се откаже - муз. магазин после ти намира друг купувач, разбира се, ако  е стойностно пианото.

# 5
  • Мнения: 334
Съгласна съм с Патиланец за стартирането, на руско пиано, но според мен немските са по-добри.
Кегорично препоръчвам Пиано салон "Мелодия"! От 10 години са на пазара и имат име на сериозна фирма с коректно отношение към клиентите си. Мои приятели си купиха пиано от там и са много доволни. Предлагат качествени инструменти, без скрити дефекти и до колкото знам безплатно акордиране и доставка, но най-добре се обади и питай за всичко.

тел: 952 55 54, София, ул."Св.Иван Рилски" №14

# 6
  • Мнения: 1 650
купихте ли пианото и доволнили сте ?

Общи условия

Активация на акаунт