Моля, препоръчайте ми диетолог

  • 38 026
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Години наред се люшкам между различни диети- отслабвам драстично, качвам отново и пак, и пак. От 3 години работя в офис и застоялият начин на живот си казва думата, освен всичко останало. Просто искам вече сериозно да разреша проблема с моето тегло и затова предпочитам да се обърна към специалист- за хранителен режим, а и смятам, че бих се чувствала по-мотивирана,  когато имам "надзор", така да се каже.
Бихте ли ми препоръчали диетолог в София, от когото сте доволни и имате добри отзиви?
Ще съм ви безкрайно благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 819
 Пробвай при Д-р Огнян Симеонов.Влез тук и ще намериш координатите му.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249692.0

# 2
  • Мнения: 4 678
Пробвай при Оги Симеонов  Peace

# 3
  • Мнения: 133
Галя Вутова - 0888 20 77 01 - работи в диабетния център Св. Лука и приема само с предварително записан час. 20лв консултация+3 лв за мерене на кантар, определящ съотношението мазнини-мускулна маса-вода в тялото. (ако си вземеш направление от личния лекар се плаща само потребителска такса +кантар  Simple Smile )След консултация с нея отслабнах видимо (докато спазвах хранителния си режим  Mr. Green)

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
благодаря за отговорите, момичета Hug

# 5
  • Мнения: 37
Отиди в 7 -ма поликлиника ,111к-т ,на мен там ми правиха програма за отслабване ,имат апарат за детоксикация .Цените си ги бива.

# 6
От всичките диетолози , които съм посетила ти препоръчвам Ипократис !
Ходила съм и при Байкова , Симеонов / от този имам много неприятно впечатление / , Емилова и други не толкова известни .

Има един проблем , при Ипократис е пълно всичко , трябва доста упорство , за да си уредиш час .
А Симеонов - охх , това момченце , поне да се беше напънало да измисли своя собствена програма , а не да раздава еднотипни менюта за 50 лв и да се възползва от труда на друг .  Crossing Arms
Ипократис поне се е постарал да не плагиатства и наистина се интересува от това , какво си постигнала , не само от това да си вземе 50 те левчета .
Ако искаш на лични ще ти дам координати . Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
би ли ми казала в какво горе-долу представлява програмата на Ипократис?
и да, може координати и цени на лични, мерси Hug

# 8
  • Мнения: 1 599
би ли ми казала в какво горе-долу представлява програмата на Ипократис?
и да, може координати и цени на лични, мерси Hug

И аз съм с 2те ръце за Ипократис. Аз ходя при него и съм страшно доволна. Виж темата "6 дена на режим , на седмия потоп  ". Той приема в фитнес център Тринити. Първият преглед и 3 контролни мерения е 50 лв. после за 3 контролни мерения взима  30 лв. много е добър препоръчвам го 
Адрес:
гр. София,
ул. Хаджи Димитър 9-11

Телефони:
02 / 986 58 34
089 / 680 23 64
088 / 592 05 12

Работно време:
Всеки ден от
7:00 до 22:00

# 9
  • Мнения: 572
препоръчвам Огнян Симеонов

# 10
  • София
  • Мнения: 2 100
на мен една приятелка ми препоръча Ригов, ама там за големи цифри става въпрос...  Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 4 052
Отиди в 7 -ма поликлиника ,111к-т ,на мен там ми правиха програма за отслабване ,имат апарат за детоксикация .Цените си ги бива.
Това къде е? София, Варна, Чирпан...

# 12
  • Мнения: 572
на мен една приятелка ми препоръча Ригов, ама там за големи цифри става въпрос...  Confused

колко големи?
и резултат за колко време се постига?
въобще разкажи какво ти е казала приятелката за Ригов.

# 13
  • Мнения: 9
Здравейте видях в темата, че споменавате доста имена на диетолози, но те доколкото разбирам са в София. Знаете ли къде мога да намеря информация за диетолози от Пловдив. Много ще  съм ви благодарна защото неискам да почвам диета или да пия лекарства преди да съм се посъветвала с лекар!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 100
на мен една приятелка ми препоръча Ригов, ама там за големи цифри става въпрос...  Confused

колко големи?
и резултат за колко време се постига?
въобще разкажи какво ти е казала приятелката за Ригов.

ами с всичките му ти мерения, изследвани и съставяне на менюта, още на пръв преглед ти излиза около 170 лв, което никак не е малко според мен...
това имах предвид

Общи условия

Активация на акаунт