За Великден в Сандански?

  • 2 339
  • 8
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 883
Здравейте:)
Нашия мъник изкара нещо като бронхит миналата седмица / и още кашля:(/ и много искам да го заведем за уикенда в Сандански, но нямам никаквя идея за хотели, квартири и т.н. Моля, дайте някакви идеи и мнения.
Предварително благодаря:)

# 1
  • Мнения: 1 655
Хотел Европас или Анели
http://www.galia-online.com/Tourism/sandanski.html
Изпробвани са

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 883
Благодаря:)

# 3
  • Мнения: 2 332
Цитат на: Svetla1
Хотел Европас или Анели
http://www.galia-online.com/Tourism/sandanski.html
Изпробвани са

А цените им как са?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 791
И ние планираме Сандански, но след Великден, по същите причини!  Wink  Малката се накъса от бронхити,  откак е на ясла точно от зимата.  Но мъжа ми е от този край и що рода имаме там..няма да сме на квартира! Сега се молим само тати да ни го пуснат отпуска и то 2 седмици! Praynig
 Преди време, когато още нямахме дечица, работех на Албена и оттам си взехме карта за Австрийския хотел в Сандански.(имаше такъв вариант на разменни начала) Страхотно си изкарвахме там, ядяхме в стола към хотела на евтинийка, и навън също де. Но сега нито ги има вече тези карти, нито иамме толкоз кинти за този хотел! Confused  Wink Незнам сега какви са там цените, но условията преди 7 години бяха много добри.

# 5
  • Франция
  • Мнения: 152
Препоръ4вам ти хотел БАЛЕВУРОВ ул. "Мара Бунева" №14 Тел. 30031; 30013
Била съм там преди 2 години, приемливи цени, на центъра е, близо до Авсрийския.
Приятна по4ивка!

# 6
Препоръчвам ти хотел "Медите". Ние бяхме там миналия уикенд и изкарахме страхотно. Имат басейн, детска площадка, тенис корт и др.Не е в центъра, а точно над града в местността Поленица.Тел.:0746/ 33225.
www.hotelmedite.com

# 7
  • Мнения: 1 399
Аз мога само да препоръчам да побързате с резервацията Wink
Миналата година звънях десетина дни преди Великден и никъде нямаше свободни легла /не говоря за големи хотели от рода на Австрийският/.
Общо взето по Великден, освен българи, ходят и много гърци и трудно се намират места.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 791
Я който е ходил в Сандански на хотел, да каже примерни цени за възрастни/дете ? Ориентировъчно просто! Rolling Eyes
   Верно, че и сега е сезона на наплива...

Общи условия

Активация на акаунт