Имам въпрос относно Пиер Дюкан диетата

  • 1 337
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
имам въпрос относно диетата.
На няколко места прочетох,че доста жени са отслабнали с много килограми,но в увода на книгата прочетох това:"Ударен режим - чисти белтъчини: средна продължителност - пет дни; отслабване- 5 килограма
Смесен режим - редуване на белтъчини и зеленчуци: средна продължителност - една седмица за сваляне на един килограм
Преходен режим - запазване на постигнатото тегло: средна продължителност - десет дни на свален килограм
Режим на окончателно стабилизиране: чисти белтъчини всеки четвъртък до края на живота"

И от това разбирам,че се свалят само 7 килограма,а на мен ми трябва да сваля 20 кг. и се чудя дали да я почвам при това положение??? newsm78

Поправете ме ако греша Heart Eyes
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 819
 Мама мия,влез тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255345.0;topicseen
чети и ще разбереш всичко.А за този режим,има изписани 61 теми.Отдели време, прочети и ще разбереш отговорите на всички въпроси.

# 2
  • Мнения: 1 596
Прочетох доста,но това не го разбирам.
Няма ли кой да ми обясни?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Мамма Миа, влез в темичката на Дюки. Там ще намериш  повече инфо Hug
И къде прочете, че се свалят 7 кг? newsm78

# 4
  • Мнения: 819
Смесен режим - редуване на белтъчини и зеленчуци: средна продължителност - една седмица за сваляне на един килограм
Преходен режим - запазване на постигнатото тегло: средна продължителност - десет дни на свален килограм
Режим на окончателно стабилизиране: чисти белтъчини всеки четвъртък до края на живота"
И от това разбирам,че се свалят само 7 килограма,а на мен ми трябва да сваля 20 кг. и се чудя дали да я почвам при това положение??? newsm78
Поправете ме ако греша Heart Eyes
Благодаря.
Абсолютно грешиш.Кой ти каза ,че се свалят 7 кг?Значи като направиш ударната фаза, и преминаваш във смесен режим.Там се сваля средно по 1  кг.на седмица.Това значи,че ако имаш за сваляне 10 кг.,пет от тях ще ги свалиш ,да речем през ударната фаза.А останалите пет ще разкараш като бъдеш 5 седмици на смесен режим. По 1 кг. на седмица.Кое не е ясно?
 После отиваш в трета фаза.Там трябва да бъдеш 100 дни ,или по десет дни на свален килограм от първите две фази.Кое не е ясно?
 От там скачаш в четвърта,където си за цял живот.Ядеш си нормално,като изкарваш всеки четвъртък,от всяка седмица, само на чисти протеини.
 Дано да ти помогнах. Peace

# 5
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
имам въпрос относно диетата.
На няколко места прочетох,че доста жени са отслабнали с много килограми,но в увода на книгата прочетох това:"Ударен режим - чисти белтъчини: средна продължителност - пет дни; отслабване- 5 килограма
Смесен режим - редуване на белтъчини и зеленчуци: средна продължителност - една седмица за сваляне на един килограм
Преходен режим - запазване на постигнатото тегло: средна продължителност - десет дни на свален килограм
Режим на окончателно стабилизиране: чисти белтъчини всеки четвъртък до края на живота"

И от това разбирам,че се свалят само 7 килограма,а на мен ми трябва да сваля 20 кг. и се чудя дали да я почвам при това положение??? newsm78

Поправете ме ако греша Heart Eyes
Благодаря.

ето тук с дебелите букви

# 6
  • Мнения: 1 241
Здравейте,
имам въпрос относно диетата.
На няколко места прочетох,че доста жени са отслабнали с много килограми,но в увода на книгата прочетох това:"Ударен режим - чисти белтъчини: средна продължителност - пет дни; отслабване- 5 килограма
Смесен режим - редуване на белтъчини и зеленчуци: средна продължителност - една седмица за сваляне на един килограм
Преходен режим - запазване на постигнатото тегло: средна продължителност - десет дни на свален килограм
Режим на окончателно стабилизиране: чисти белтъчини всеки четвъртък до края на живота"

И от това разбирам,че се свалят само 7 килограма,а на мен ми трябва да сваля 20 кг. и се чудя дали да я почвам при това положение??? newsm78

Поправете ме ако греша Heart Eyes
Благодаря.

ето тук с дебелите букви
Аз никъде не виждам числото 7 newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 245
Много веселяшка тема... сори  Joy Joy Joy

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 640
mamma_mia, защо реши, че е нужно да отваряш нова тема?  newsm78 Има 62 дюкански теми до момента! Ако беше влязла в 62-рата (сегашната), а и в която и да е друга пт предходните, щеше да откриеш отговора още на 1-ва стр.  Peace
И все пак, ето ти отговора и тук:
Ударен режим - чисти белтъчини: средна продължителност - пет дни; отслабване- 5 килограма. - Всеки организъм е различен и при всеки сваленото през ударната фаза е различно. Това е усреднен пример!  Peace
Смесен режим - редуване на белтъчини и зеленчуци: средна продължителност - една седмица за сваляне на един килограм - Какво разбираш под "една седмица за сваляне на един килограм"? То си е написано буквално. Щом искаш да свалиш 20 кг, ако си свалила 5 кг в ударната, значи ти остават още 15 кг. 1 седмица за сваляне на 1 кг = 15 седмици - средна продължителност на 2-ра фаза!!! Пак ти казвам, при всеки си е различно.  Peace
Преходен режим - запазване на постигнатото тегло: средна продължителност - десет дни на свален килограм - И тук няма нищо неясно. Щом си свалила до тук 20 кг х 10 дни на свален килограм = 200 дни - продължителност на 3-та фаза!!!
Режим на окончателно стабилизиране: чисти белтъчини - всеки четвъртък до края на живота - Тук няма какво да коментирам!  Peace

И заповядай в темата за режима на Дюкан: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255345.0

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 14:15 от Sun

# 10
  • Мнения: 1 890
Я ПАК Я ПРОЧЕТИ, АМА ТОЗИ ПЪТ НЕ ПРОПУСКАЙ НИЩО.


Смесен режим - редуване на чисти белтъчини  с белтъчини плюс зеленчуци: средна продължителност - една седмица за сваляне на един килограм.

Сега по - ясно ли е.

# 11
  • Мнения: 819
Ем...Уж и аз това обясних де.... Joy

# 12
  • Мнения: 36
Темите са са много хубави, но напоследък от много празнодумство в тях, явно хората не могат да се ориентират.  Погледнете и от тоя страна  и не осъждайте авторката на темата!

# 13
  • Мнения: 819
Темите са са много хубави, но напоследък от много празнодумство в тях, явно хората не могат да се ориентират.  Погледнете и от тоя страна  и не осъждайте авторката на темата!
Ааа.Не сме се разбрали нещо.Не я осъждам,но явно чете между редовете.Колко пъти да обясним,че трябва да караш на втора фаза,докато свалиш килограмите,които искаш?Обяснено е,че за една седмица на втора фаза ,се сваля един килограм.Значи тя,както иска да свали повече килограми ,ще е на втора фаза ,ако трябва 20 седмици,като ще сваля по килограм на седмица.Не знам на какъв езика да го обясним.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Мама Мия, ти беше при Дюкан, какво те накара да пускаш отделна тема?

Общи условия

Активация на акаунт