режим на 3-месечно бебе

  • 7 633
  • 17
  •   1
Отговори
kakav rejim ima va6eto bebe(koga spi,koga qde)


какъв режим има вашето бебе (кога спи, кога яде)

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 22:01 от Vivi

# 1
  • Мнения: 362
 За бебе на колко месеца става дума.Поясни малко въпроса.Пиши на кирилица

# 2
# 3
  • Мнения: 195
на 3 месеца ние спяхме от 20.00 до 7.00 без прекъсване и хапвахме 5 пъти на ден. Но май сме от щастливите изключения. а сега на седем все още спим така но ядем по 4 пъти дневно, което май идеално-според мен

# 4
на 3 месеца ние спяхме от 20.00 до 7.00 без прекъсване и хапвахме 5 пъти на ден. Но май сме от щастливите изключения. а сега на седем все още спим така но ядем по 4 пъти дневно, което май идеално-според мен
а по колко спеше през деня?

# 5
  • Мнения: 117
моята дъщеря , на три месеца ядеше през 2,30-3,00ч 6/7 понякога и повече пъти/бяхме на поискване/, иначе спеше горе долу през същия интервал, но по половин час, а вечер заспиваше към 23,00ч идо 06,00 не се е будила/е разбирасе имаше и изключения/, но те по принцип си сменат режима и според тях и ти се нагласяш.

# 6
  • Мнения: 10 982
На 3 месеца дъщеря ми спеше от 22 ч до 7 ч без да се буди нощем. Всеки следобяд спеше по 2-3 часа, понякога и по 4. Кърмех я на поискване, не съм давала вода, сокове и пюрета.

# 7
  • Мнения: 668
на 3 месеца се хранихме по 6 пъти,през 3  часа и половина като между храненията спеше

# 8
  • Мнения: 668
сутрин ставаше в 6 часа

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
Ядеше по 5 пъти дневно - 8, 12, 16, 20, 24. И сега яде толкова пъти, само по-големи количества - тогава ядеше 120 или 150 мл, със съответното мляко, сега - 180 или 210, и различни неща вече. На 3 месеца почна да папка и плодови пюренца - банани и готови, пиеше сокчета плодови, спинкаше от 8'30 - 9 вечерта до 7'30 - 8 сутринта, като в 24 го будех за папкане - и сега го правя, през деня и на 3 месеца, и сега си спи, когато му се доспи и играе през останалото време.

# 10
  • Мнения: 766
Така гледам всички преди мен са били като по книга  Peace
Дъщерята на 3 месеца все още си ядеше през 3 часа, през ноща спеше от 23.30 - 0.00 часа до 7.00 - 8.00. Но през деня започна да спи по много по-малко- около 40 мин до час след хранене. Когато беше будна искаше само да гледа и да се разнася на ръце  Crazy А и започна да пищи  Laughing

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 891

На 3 месеца не спяхме почти.Денонощно се кърмехме.Дремваше за 10 минути и после будуваше по много часове.

# 12
  • Мнения: 174
Ние сме на 3,5 месеца и от както сме се родили нямаме абсолютно никакъв режим. Ако единият ден яде добре, на другият не, същото е и със спането през деня, ако единият ден спи м/у храненията то на другият не иска да мигне. Поне нощес спи хубаво, като си легне към 8 става чак сутринта в 6. Опитвах да и създам режим, но не се получи. Hug

# 13
  • Мнения: 620
Моето вяма никакъв режим, по-точно - променлив. Прави каквото си иска Simple Smile
Яде на три часа, една нощ спи от 23 до 6, после две нощи подред не спи - т.е към 3-4 часа се буди и до сутринта се кърмим през час....През деня вече спи доста по-малко, ако е навън може да откърти и 4 часа подред, иначе по 20-40-60 мин след хранене (през едно). От една седмица го мъчат зъбките и положението стана още по-неспящо Simple Smile
 

# 14
  • Мнения: 61
През деня се храни на около 2 до 3 часа. Ако има някакво неразположение (примерно сега хрема) хапва по малко по-често. Последното кърмене за деня ни е в интервала 0.00-1.00 часа, след което сутрин става около 6.00-7.00 часа. Обикновено сутрин си поспива между храненията, а в късния следобед и привечер опознава тялото си и обкръжението си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт