Colief - моля за информация

  • 620
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
здравейте,

моля помогнете ми, разбрах че вече ги има тези капки против колики в БГ, вярно ли е?ние сме съвсем зелени и нови родители и разбрахме че това са най-добрите капки?Моля дайте повече инфо и се извинявам еко повтарям някоя тема

благодаря

# 1
  • Мнения: 113
Ами няма най-добри...на всяко бебе действат различни,индивидуално е....така че проба и здрави нерви му е майката.....аз на моя сигурно 15 вида съм пробвала,ама много тежки му бяха коликите  Sad
Пусни в гугъл и ще ти излезне подробно....вече имат и бг сайт,всичко е много подробно описано там  Peace
Успех

# 2
  • Мнения: 113
По-добре пробвайте първо с разните други и ако не вършат работа тогава,че 30 лв са 7мл  Peace

# 3
  • Мнения: 17
Не съм ги ползвала, но мога да Ви помогна с координатите на фирмата вносител. Получих рекламаната им брошура в училището за бъдещи майки, което посещавам. Там ми обърнаха внимание, че са супер ефективни и новост за страната.
Вносител за България: МАКАВЕ ЕООД, София, ж.к. Сухата река, бл. 24, вх.Б, тел. 0878/702023
Може би е най-добре да се свържете с тях и разберете в кои аптеки се продават.

Споделете после дали имат ефект...
Успех

# 4
  • Мнения: 5
www.colief-bg.com им е сайта, ако го няма в аптеките до вас си поръчайте от сайта им, на нас ни ги пратиха по куриер на другия ден.

Общи условия

Активация на акаунт