Кога започнахте да качвате килограми?

  • 8 253
  • 96
  •   1
Отговори
Здравейте мами, интересува ме по време на бременност, кога горе долу започва да се качва, знам че при всеки е различно но все пак....

# 1
  • Мнения: 14 471
аз почнах още от втория месец. то почнах и да ям тогава де, пък и бях доста слаба преди да забременея. четох някъде, че нормално по-слабите да качат повече и по-бързо отколкото по-пълните жени.

# 2
  • Мнения: 4 555
До третия месец вече бях качила 7 кг, още във втория нито една дреха не ми ставаше и започнах да нося дрехи за бременни.
Качих общо 22 кг, 18 от тях свалих два месеца след раждането, без нищо да правя.

Ще получиш супер различни отговори, наистина е много индивидуално.

# 3
  • Мнения: 1 666
Първите 2кг. в повече, които качих, по незнайни за мен причини качих в месеца, в който забременях. Следващото повишение беше в края на втория месец (+1кг). Ама аз нямах проблеми с прилошавания и повръщане, даже напротив - повиши ми се апетита още от начало. За цялата бременност качих 20кг.

# 4
  • Мнения: 3 695
Първите 3-4 месеца качих много малко, после 5, 6 и 7 качвах повече и последните месеци пак по малко.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
ами от началото - първите 6 месеца по 1 кг, после3 месеца по2 кг...общо 12...почти като по книга....

# 6
  • Мнения: 745
първите 3 месеца нищо.после 4,5,6 по 1 кг7,8,9 по 2кг.общо 9.като ме изписаха бях свалила едва4!!!

# 7
  • Мнения: 1 029
в последните 2 месеца от бременността най-осезаемо.Преди това ка4их нормално

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Може би към 4тия. Тогава почнаха да не ми стават и дрехите Thinking

# 9
  • Мнения: 545
Наистина е индивидуално.Аз започнах да качвам още втория месец,но защото започнах да се храня три пъти на ден. Laughing

# 10
  • Мнения: 61
Още в първото тримесечие качих 5 кг (но бях от бременилките без прилошаване) Simple Smile Във второто тримесечие нещата се нормализираха, но в последните 3 месеца пак започнах да наддавам и в крайна сметка за цялата бременност качих общо 25 кг.  Embarassed

# 11
  • Мнения: 728
Веднага след като разбрах че съм бременна почнах да качвам, май се дължеше на спирането на цигарите, хапването и здравословния начин на живот Mr. Green. До 3-тия месец качих повече кг отколкото през 8-ия и 9-тия, но после се нормализирах и почнах да качвам по около килограм, килограм и нещо на месец

# 12
  • Мнения: 371
Аз започнах да качвам от 3-4 месец и вече съм +13кг Embarassed а в последните месеци се качва най-много ooooh! но пък си заслужава Peace

# 13
  • Мнения: 4 406
най- много качих в 5 месец- 4 кг, оттогава качвам по кило на месец

# 14
  • Мнения: 3 376
Веднага след като забременях май...Бях в 6-7 г.с.,когато разбрах,че съм бременна и спрях да ходя на работа.Никакво движение+много сладолед,защото го ядях в промишлени количества,а по нататък и други "лоши" храни,които постоянно ми се хапваха.Отидох да раждам +22 кг,но досега съм свалила 26  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт