Порязях се жестоко. С какво да се превържа?

  • 449
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Буквално до "кокъл" си срязах пръста снощи, ръсих със сулфатиацол, стягах, но пак кърви като го раздвижа леко. Идеи?

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За отиване до някоя поликлиника или Пирогов, примерно, мислила ли си?
Преди много време се бях срязала до кокъл- отидох на др. в Пирогов поне да ми промият раната качествено ( отказах да ме шият).

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
За отиване до някоя поликлиника или Пирогов, примерно, мислила ли си?
Преди много време се бях срязала до кокъл- отидох на др. в Пирогов поне да ми промият раната качествено ( отказах да ме шият).

 Peace
Кислородна вода. Полей обилно мястото. След това превържи и отиди в Пирогов да речем. Там ще преценят какво да правиш. може да се наложи и шевче.

# 3
  • Мнения: 4 668
Отиди до аптеката . Има едни тампони / абсорбиращи / , специално за кръвоспиране . Струват към 6 лв. Слага се на раната и се бинтова . Просто не си спомням името ...
Баща ми преди време се сряза много и само това му помогна ! Също така продължавай с някакъв антибиотичен прах .

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
Добре, отивам до аптеката за тампони, благодаря. Ако сега някой ми рови и бърника в раната със сигурност ще получа инфаркт. Ще изчакам ден - два и ако се наложи ще ходя до поликлиниката. Благодаря. Снощи в аптеката питах за гентамицин или друг антибиотик на прах, но казаха, че има само сулфатиацол.

Общи условия

Активация на акаунт