Как да си възвърна светлият цвят на косата?

  • 1 313
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
От почти 2години се боядисвам с Casting/L'Oreal/-почти черна,с лек червеникав отенък.По принцип,естественият цвят на косата ми е кестенява,към руса.Та сега ми се ще пак да стана блонди,но се чудя дали ще мога да се справя сама,в домашни условия.Приятелки ми казаха да се изсветля с Блондор и после да слагам желаният цвят.Но непосредствено след това ли,как точно?А ако върху Блондора сложа пак нещо на Casting,но от по-светлата гама,дали ще хване,защото нали е безамонячна?Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 4 496
Недей да се обезцветяваш сама. Може косата ти да стане на петна или още по-лошо- да изгори. Най-добре отиди при фризьор, на когото имаш  доверие. Той ще прецени и за цвета после.

# 2
  • Мнения: 3 830
В никакъв случай не го прави сама! Изсветляването толкова рязко хич не е безопасно. Иди на фризьор! Peace

# 3
  • Мнения: 288
Според мен ще отнеме доста време, косата ти да стане желания цвят

# 4
  • Мнения: 4 435
Аз подкрепям мнението да идеш на фризьор,за да не стане беля в домашни условия.Не е толкова скъпо,но пък косата ти е в по-сигурни ръце.

# 5
  ooooh! колко познато. аз съм с тъмно руса естествена коса и мнооооооого време мина докато отново съм с подобен на естествения ми цвят -  отиваш при добър фризьор и бавно но славно постигаш целта Успех! и по добре не експериментирай сама.

# 6
  • Мнения: 1 679
аз също бих те посъветвала да отидеш при стилист

# 7
  • Мнения: 867
Незнам, не бих предприела такова нещо сама. Доста сложна процедура е и рискуваш да не се обезцветиш дбре или боята да не хване.

# 8
Знам, че не става лесно

# 9
  • Мнения: 1 802
kukuruzka и моето мнение е да не започваш нищо сама. Иди на фризьор за по сигурен резултат!  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Само при специалист .
Аз съм си обезцветявала косата/при стилист/ - трябва да знаеш, че доста се уврежда. Моята започна много да пада в продължение на почти 1/2год.

# 11
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Започни да си правиш като за начало много домашни маски с газ,жълтък,хума и други подобни извличащи боята продукти.Така хем ще падне една част от боята,хем ще я подсилиш преди обезцветяването за да не изгори толкова много Peace

# 12
  • Мнения: 117
   При  нас  в  салона  фризьорките  използват  един  нов  продукт  ( мисля  че  се  казва  Re-kolor ) -  с  който  свалят  2  до  3  тона  без  да  се  уврежда   косъма .   Косата  след  това  си  седи  лъскава  и  жива . 

# 13
  • варна
  • Мнения: 564
От маската с тривитаминола заедно с жълтък мого пада боята-направо си светлее.Поне при мен е така-моята също е светло кестенява и доста време я подлагах на какви ли не изтезания,накрая почнах с тривитаминола без да я боядисвам повече и тя взе че хем ми се възстанови като цвят хем живна. Ако косата ти е тъмна можеш да ползваш на Лореал-Ферия-цвят близък до твоя.Моята така от тъмно Червена за 3-4 месеца ми се възстанови.

# 14
  • Мнения: 2 926
В никакъв случай не се пробвай сама.Най-много да станеш на петна или пък да си унищожиш косата,друг ефект едва ли ще постигнеш.

Общи условия

Активация на акаунт