Ларингит

  • 571
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Д-р Слънчева детето ми е на 1г и 2м. пие калциев глюконат по 2,5мл. , фосфор , homeovox 3по 1 и допълнително овлажнява въздуха със сода и въпреки това две нощи подред прави пристъпи и му се бие  орбазон по 10мл. Лекуващата ми докторка казва че това е било лечението  в какъв случай, но аз се притеснявам ако ми направи трети път пристъп редно ли е отново да си бие орбазон и редно ли е това лечение. Нощно време започва да да кашля силно , но при преглед гърдите са му чисти. Благодаря предварително за Вашия отговор

# 1
  • Мнения: 5 760
При ларингити се прави инхалации с бикарбонат(сода) и се започва противоалергично лекарство- напр. Кларетин, който намалява отоко на ларингса.  Урбазон се прави при остри случаи и разбира се не трябва да се прекалява с приложението му. Ако има нощни кашлици придимно нощем, призори, може да праве алергичен пристъп. Добре е да се консултирате с детски специалист по белодробни болести напр. д-р Кабакчиева или доц. Периновска от детска клиника на Александровска болница, д-р Гизова от детското отделение на Окръжна болница.

# 2
  • Мнения: 2 336
Благодаря Ви много за отделеното внимание и за дадените съвети Hug

Общи условия

Активация на акаунт