The O.C.

  • 6 813
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 624
Момичета,знете ли откъде мога да намеря субтитри на новия четвърти сезон на Квартала на богатите?
В Замунда не ми се отварят newsm78
Благодаря  bouquet

# 1
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
subs.unacs.bg  - ако нещо ти липсва, то обикновено е там Simple Smile

# 2
  • Мнения: 624
abs-благодаря ти,но и там пробвах-нищо не намирам Sad

# 3
  • Мнения: 3 042
abs-благодаря ти,но и там пробвах-нищо не намирам Sad

Не знам как си търсила, но субтитри има. Не знам как да ти дам директен линк, но напиши в търсачката the o. c. и ти излизат 11 стр. със субтитри за сериала. 4-ти сезон започва от 9-та стр. Ако пак имаш проблем ми пиши на лични за кой релайз ти трябват субс, ще ти дам директен линк за всеки епизод.

# 4
  • Мнения: 3 622
Момичета снощи по БТВ даваха първа серия от новия сезон на сериал, обаче бяхме на имен ден и не можах да я гледам. Ще може ли някой да ми я разкаже в няколко изречения.  Praynig

# 5
  • Варна
  • Мнения: 567
Кой сезон върви сега по Бтв?
Много го харесвам този филм!

Таша снощи започна с преглед на миналия сезон и естествено продължението, което е след 5 месеца от смъртта на Мариса.
Майка и съвсем е изпращяла, друса се с лекарства и не иска да говори за Мариса.
Мъжа и (бащата на Самър) и изневерява, а малката и дъщеря е нейно копие, същата мръсница.
Райън пак е хванал в грешната посока, живее в един долнопробен бар и вечер се бие с някакви изроди за пари!
Общо взето не може да превъзмогне трагедията, а семейството му се опитва да го върне отново при тях!
Самър е в колежа, върна се за малко да им помогне да убедят Райън да се прибере!
Джули е събирала информация за Волчек в една папка, даде я на Райън и му каза да прави с него каквото иска, затвора му е малко!
Общо взето това е!

# 6
  • Мнения: 3 042
Кой сезон върви сега по Бтв?

4-ти сезон е. Гледах му рекламите по тв.

Аз не съм го гледала този сериал.

# 7
# 8
  • Мнения: 812
много тежък,беше снощи епизода Sad

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
много тежък,беше снощи епизода Sad


Да, не винаги живота е розов!

# 10
  • Мнения: 1 666
Първите няколко серии са такива ревливи.
После се оправят нещата!

# 11
  • Мнения: 4 490
И последните са ревливи. Като цяло според мен 4-ти сез. е доста по-различен от останалите. Но и по-интересен. Peace

# 12
  • Мнения: 3 622
lolii благодаря ти   bouquet

Но аз явно съм пропуснала и последната серия на предния сезон защото не знаех, че Мариса е умряла  Thinking

# 13
  • Варна
  • Мнения: 567
Мариса умря в катастрофа, която Волчек предизвика!
Незнам дали са ревливи или не, но снощи го изгледах на един дъх! Страхотен е!

# 14
  • Мнения: 1 666
Но аз явно съм пропуснала и последната серия на предния сезон защото не знаех, че Мариса е умряла  Thinking

А най-гадното беше, че умря в ръцете на Райън  Sad

Общи условия

Активация на акаунт