За първи път на хомеопат

  • 1 084
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Моят син е на 3год. и доста боледува.Сега съм решила да пробвам с хомеопатия и съм запазила час за 9-ти.Доколкото съм информирана детето на първия преглед трябва да е здраво,така ли е?За пръв път ще го водя здрав на лекар Simple Smileмалко ми е странно.Бихте ли ми казали как протича първия преглед?

# 1
  • Мнения: 3 506
Не е задължително да е здрав, доколкото знам. Дори напротив - това как кара вирусите дава допълнителни указания. Но не пречи.

Първият преглед е в общи линии разпит, който започва с въпроси относно бременността ти с детето и включва всякакви въпроси - относно психоемоционалното му състояние, здравето му, както и разни по-странични неща, напр. обичаш ли паяци Simple Smile Ако хомеопатът е лекар, може да има и стандартен преглед - гърло, уши, слушалка и т.н.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не пречи ако детето е болно. Мария много подробно ти е описала как протича посещението. Пиши какво е станало.

# 3
  • Мнения: 4 511
И ние днес сме на първоначално интервю с 6-месечния ми син. По принцип е здрав, макар да има някои неща, които ме притесняват. После ще пиша да кажа как е минало.

# 4
  • Мнения: 420
Здравейте!Нашия първи преглед беше снощи и продължи около час.Интервюто беше доста подробно.Задава ни въпроси още от раждането.На нас всъщност проблема ни е честото боледуване,една кашлица която ни тормози от три месеца,като на периоди затихва и се усилва.Друго на което обърнахме внимание е ,че не иска да яде,злоядо дете е ,също така и има неспокоен сън.Накрая на прегледа му даде четири капки,незнам какви,и каза след 20 дни да отидем пак.Каза също ,че може да му се проявят симптоми като сополи и Т,но да не се притесняваме.Даде ми и една гранулка,която да му я дам ако организма му реагира много остро на капките и ме притесни.Това е и  сега чакаме резултат.

Общи условия

Активация на акаунт