Rimmel

  • 12 460
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Уважаеми момичета, моля да споделите впечатления ако сте ползвали козметика с марката Rimmel. Аз съм доволна от лаковете, но особено ме интересува фон- дьо- тена със светлоотразяващи частици.

# 1
  • Мнения: 17
Ако става въпрос за Rimmel Recover, като цяло ми харесва леко блести, но не е много покривен

# 2
  • Мнения: 2 199
Имах една спирала на Римел, само веднъж я ползвах, не съм доволна   bouquet

# 3
Фон- дьо-тена Rimmel Recover е прекрасен, лек, естествено стои, не е никак скъп. Близък ми е до Happy Light .

# 4
  • Мнения: 302
За Rimmel Recover не знам, не съм го ползвала, но от фон дьо тена Rimmel Lasting Finish не съм доволна въобще - трудно се нанася и някак неравномерно стои, а и нюансите не са много адаптивни.

# 5
  • Мнения: 90
молив за устни ползвам-много съм доволна!

# 6
  • Мнения: 1 976
Фон- дьо-тена Rimmel Recover е прекрасен, лек, естествено стои, не е никак скъп.
И аз го имам и съм доволна за лятото:)лек е и много приятно блести!
Скоро си купих спирала на Римел по препоръка на продавачката- не съм доволна никак,няма да я ползвам Naughty

# 7
  • Мнения: 141
На Rimmel съм използвала фон дьо тен за мазна кожа и лак за нокти, който се водеше бързосъхнещ - и от двата продукта не съм доволна. От фон дьо  тена кожата лъсваше отвратително, а лакът наистина съхнеше бързо, но изкарваше на ноктите ми най-много 2-3 дена. Очаквах повече!

# 8
  • Мнения: 3 641
Имах спирала за удължаване. Не е нищо особено, но на тази цена Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 679
Ползвала съм Full Volume Liquid Lipstick на Rimmel - харесва ми

# 10
  • Мнения: 1 243
Имах спирала на Римел, за дълги мигли с извита четчица - доволна бях.

А какъв е този ФДТ с блясък, пуснете му една снимчица, че точно си търся някакъв  Praynig И каква му е цената?

# 11
  • Мнения: 1 733
Ползвала съм техни пудра, фон дьо тен и лак за нокти. Не съм доволна от нито един от трите продукта.

# 12
  • Мнения: 857
Аз използвах спирала на Римел преди 3-4години и бях доволна.

# 13
  • Мнения: 893
Имах един гланц наскоро...няма равен...

# 14

Общи условия

Активация на акаунт