Аксесоари за коса

  • 712
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Здравейте, спешно трябва да намеря някакъв що годе сносен аксесоар за коса - фиба с цвете кала накрая. За съжаление и по сватбените магазини в София няма, а в нета не мога да намеря.  Cry
Ако някой е засичал някъде нещо подобно може да ми драсне някой ред.


П.С. Поздрави на именниците!!!

# 1
  • Мнения: 2 936
сносен аксесоар....или точно зададеният - с цвете кала?

# 2
  • Мнения: 256
Искам да намеря с кала, видях по магазините какви ли не рози и маргаритки, но изпълнението им е под всякаква критика. И тъй като съм страстен фен на калите съм си навила на пръста, че точно това търся, за съжаление, не намирам.  Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
има страхотни аксесоари за коса в сватбен салон Shu-Shi на Витошка. Поръчват се по каталог, ако ги нямат. Направо са като бижута. Но не си спомням дали имаше като кала newsm78. Там са най-красиви и са много  модели.

# 4
  • Мнения: 230
Ако не намериш - на сватбата сложи истинска в косите си - ще бъдеш неотразима.   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 322
Много добра идея.

# 6
  • Мнения: 256
Ако не намериш - на сватбата сложи истинска в косите си - ще бъдеш неотразима.   bouquet

Честно да ти кажа, вече си мисля, че точно така ще направя, защото няма такова "нещо" по магазините  Laughing

# 7
  • Мнения: 230
Мила, според мен това е най-добрата идея. Има фиксатори за цветя, които няма да му позволят да увехне Wink Освен това мисля, че колкото и да търсиш по-съвършено от истинското цвете няма да намериш. Моя френдка беше с естествени цветя на бала и подобна огърлица. Беше божествено Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт