Този гаден, гаден цикъл :-(

  • 1 021
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте!
Знам, че тази тема е вече писнала на всички ни и е писано какво ли не за нея, но имам нужда да споделя с някого. А и ако някоя от вас сподели своя опит с мен ще бъда много благодарна!
Работата е следната:
Дълго време пиех Logest и всичко беше OK. Тази пролет като спрях за обичайната почивка започна всеки месец страшно много да закъснявя и аз всеки месец припках при гинеколога със съмнения за бременност. Но - не. Изписваха ми Primolut nor - цикъла идваше. Аз искам да започна Logest пак, но лекаря каза че предходния месец е желателно да не съм приемала хормонални препарати, за да почна противозачатъчните. ( а Primolut nor-a си е хормони) и трябва да изчакам нормален цикъл. И така си чакам вече повече от 2 месеца! Ходих на лекар пак - не съм бременна, и нищо видимо ми няма, но се чувствам ужасно Sad . Настроенията ми са като в пубертета, от време на време ме боли корем - като при цикъл, но цикъл няма, пъпчасвам, подут ми е корема.... Не знам вече какво да правя...

# 1
  • Мнения: 1 207
Ми той доктора ти е казал-ще чакаш.

# 2
  • Мнения: 71
Абе аз си чакам... но доколко е нормално така - ако не го предизвикам да няма цикъл... А и сигурно си внушавам, но нали се сещате като имате някакво чувство че има нещо... Пък и от както не ми е идвало съм качила 5 кила (като по празниците се пазих и не съм се тъпкала Embarassed)

# 3
  • Мнения: 384
Извинявай, че се намесвам в темата. А дали не е възможно от качените кг да ти се бави цикъла. Защото при мен беше така: след първото раждане, особено втората година по майчинство, качих доста и в един момент цикълът изчезна. И аз така  Shocked - веднага при гинеколог. Оказа се, че не съм бременна. Изписаха ми инжекции, три. След тях дойде, ама само този месец. На следващия и след него още три месеца нямаше. Когато свалих част от качените кг всичко се нормализира.

Чела съм, че при качване и сваляне на кг може да има такъв ефект. Затова се опитай да нормализираш теглото си и не се плаши - вуйна ми беше акушерка и ми каза така: "По-добре да няма кръвотечение, отколкото да кървиш много и често" (не знам доколко е права, но й се доверих) Успех ти желая и по-малко нерви. Трябва спокойствие и всичко ще бъде наред. Peace

Общи условия

Активация на акаунт