ще ни помогне ли хомеопатията?

  • 1 014
  • 11
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
аз съм убедена в действието на тази наука.при дъщеря ми действа безотказно ве4е 2 години.но при бебето....не е съвсем така.въпреки това го лекувах така.но на 20.12 се слу4и ужасен инцидент,паднахме с бебо и той беше със с4упен 4ереп.в болницата се наложи да го упоят,даваха му лекарства,после мн лошо се разболя то4но по коледа,хомеопатката ни беше в 4ужбина и се наложи да го лекуваме по традиционния на4ин.сега долу горе здравословно се закрепи,но.....изобщо не спи ве4ер,спи му се,но се буди през15-20 минути и това ве4е месеци.а си беше спокойно бебе.излишно е да казвам,4е съм супер изнервена,никой не ми помага,а безсънието му съсипва.4удя се да го водя ли пак при хомеопатката,2 месеца се борехме с безсънието,но без успех.дали да не опитам пак.
мисля си,4е го мъ4ат зъбки,защото като го намажа с гел4е се успокоява за кратко....
само да вметна,4е паднахме по пътя за хомеопатката..дали не е някакъв знак.вярвам и напълно,не искам да я сменям.

# 1
  • Мнения: 1 559
Много съжалявам за инцидента, който ви се е случил.
Хомеопатичното лечение би помогнало на бебето да се отърси от ужасните неща, който е преживяло, и би подобрило съня му.

Спомням си, че беше питала за безсънието на бебето. Не помня дали ми отговори на въпроса дали и ти се лекуваш хомеопатично. Според мен това би допринесло не само за собственото ти спокойствие, а и за това на бебето ти.

# 2
  • Мнения: 8 769
marianamama, аз мисля, че хомеопатията ще помогне. При условие, че вече имаш опит с това лечени, ти е ясно, че няма да стане на момента.
Разбирам страха и напрежението ти. Може би и ти се нуждаеш от някоя и друга гранулка, за да се почувстваш по-уверена.!
Стискам ви палци лошото да е минало и да се оправите бързо!

# 3
  • Мнения: 5 713
И аз мисля, че ще помогне и те съветвам да не се отказваш. Аз с една нищо и никаква кашлица и обикновени сополи при дъщеря ми се борих 3 месеца. От време на време придружени с температура. А за капак преди Коледа и с болка в ухото. Накрая се оказа, че проблемът е в градината. От началото на годината ходи в друга и поведението й коренно се промени. Излишно е да казвам, че всичко отмина за 2 дена. И пак опираме до емоциите. Аз много се тормозих защо така се получава, но въпреки всичко не се отказах и не съм поставяла под съмнение лечението. През цялато време търсех причината. Даже мислех да не е някаква ревност от бебо в корема Simple Smile, но да не я показва.
Стискам палци скоро да се оправите. Simple Smile
М/у другото ние се лекуваме при същата хомеопатка, където и вие. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 630
....изобщо не спи ве4ер,спи му се,но се буди през15-20 минути и това ве4е месеци.а си беше спокойно бебе.излишно е да казвам,4е съм супер изнервена,никой не ми помага,а безсънието му съсипва.
marianamama, от подписа ти виждам, че бебо е на 5 месеца. Точно на тази възраст дъщеря ми си "загуби" съня (съответно и аз моя) Mr. Green. При нея помогна това, че я кърмех - не сучеше защото е гладна, а за успокоение. Трябваше ми известно време да свикна като я приспя и да остана при нея (намерих си и хубава страна;използвах това време за книги). Представите ми изобщо не бяха такива, но...
Когато съм отсъствала от вкъщи, таткото също е успявал да се справи  с много гушкане и спане заедно с нея. Не казвам, че е идеален вариант, но при нас единствено това помагаше.
Към хомеопатията се обърнах много по-късно и за съвсем различно нещо и вярвам, че е добро средство за лечение.

# 5
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
благодаря ви за отговорите Hug
да кърмя го през нощта,но той си су4е и после пак е буден,не заспива доакто су4е ве4е.
др седмица ще го заведа при хомеопатката ве4е.
отлагаме и ваксината ве4е трети месец.....

# 6
  • Мнения: 5 713
Малко извън темата, но ваксини и хомеопатия как съчетавате? Т.е. след като е сложена вече ваксината, даваш ли нещо хомеопатично да се спре действието й? Или просто си направила избор да слагаш ваксините?

# 7
  • София
  • Мнения: 630
Малко извън темата, но ваксини и хомеопатия как съчетавате? Т.е. след като е сложена вече ваксината, даваш ли нещо хомеопатично да се спре действието й? Или просто си направила избор да слагаш ваксините?

Въпроса не е към мен, но от хомеопата на дъщеря ми знам, че ако предстои ваксини,  преди нея се дава хомеопатично лекарство (не знам обаче как точно действа спряма ваксината).

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
ами вери първата ваксина я направихме,после пихме лекарство з а неутрализация на ефекта,защото с ферфрериефа стигнахме до извода,4е проблемите на детето по4наха сле д поставянето и.как мога да се откажа от ваксините,нали знаеш,4е  тук са задължителни.дне с ще ходя до ли4ната и ще питам пак,но тя си е традиционалистка ,твърдо за тях и понятие си няма колко с а вредни.много се 4удя как да постъпя,хем не искам д а рискувам,хем ме е страх.сега ще се оправдая с падането и нямада ни я сложат,но др път...

# 9
  • Мнения: 5 713
Питай д-р Ферфериева дали не познава някой педиатър, който е съгласен само да вписва, че са направени ваксините, пък да не ги слага. В други градове като София и Варна знам, че някои майки са намерили такова решение, но за Бургас...Още в първия постинг като описа проблема и се сетих за ваксина като възможна причина. И затова те попитах как процедираш.

# 10
  • Мнения: 2 761
Малко не ми стана ясно-след инцидента ли е запо4нало да се буди бебето,или след ваксината?
Пък това,4е имало хомеопати4ни дето неутрализират вредните съставки на ваксината-изоб6то не се връзвай!Такова нет6о няма и не може да има!

# 11
  • Мнения: 5 713
Преди да стане инцидента, са се борили с безсънието. След, може би, някоя ваксина.

Общи условия

Активация на акаунт