Откъде зимен спален чувал за момиче на 1г и 3м?

  • 1 596
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Къде мога да намеря зимен чувал? Искам да е по-дебел и евентуално с ръкави

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Преди месец имаше в Штъркел на дължина 1,20 беше най-големия, но без ръкави. Дебел и се разширяваше в долната си част.

# 2
  • Мнения: 10 563
ТСМ или КЕВ. Нашият е 120см и още го ползваме, а Алекс е почти на 2г.

# 3
  • Мнения: 34
Нашият е от магазин Хипо. Не знам от каде си, но в Пловдив има във Вис Виталис и са на добра цена.Мога още едно магазинче да ти препоръчам там са производители също до  пешеходния мост се намира /пак в Пловдив/ Дано да съм помогнала  Peace

# 4
  • Мнения: 88
Нашият е от магазин Хипо. Не знам от каде си, но в Пловдив има във Вис Виталис и са на добра цена.Мога още едно магазинче да ти препоръчам там са производители също до  пешеходния мост се намира /пак в Пловдив/ Дано да съм помогнала  Peace

Не бях попълнила в профила си, че съм от София. Всъщност съм пловдивчанка, но от 10г. живея в София. Simple Smile По празниците бях в Пл. и ходих във Вис Виталис, но тогава не търсих чувалче.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 727
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=66

Ето тук можеш да си поръчаш детски чувал какъвто и да е размер. Български са, шият се в Твърдица. Имат и летен вариант, има  и без ръкави, както и много хубави спални комплекти. На дъщеря ми всичко спално е оттам. Не съм поръчвала от сайта им, просто живея срещу магазина Simple Smile .Намира се в Борово. Потърси отзиви, ако искаш,  за тях.

# 6
  • Мнения: 88
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=66

Ето тук можеш да си поръчаш детски чувал какъвто и да е размер. Български са, шият се в Твърдица. Имат и летен вариант, има  и без ръкави, както и много хубави спални комплекти. На дъщеря ми всичко спално е оттам. Не съм поръчвала от сайта им, просто живея срещу магазина Simple Smile .Намира се в Борово. Потърси отзиви, ако искаш,  за тях.

Мерси! Дали в магазина имат чували в розово?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 727
Нямам представа, аз не харесвам розово и не съм й купувала в розово, но сигурно имат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт