Обезкосмяването при мъжете

  • 42 158
  • 152
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 46
Какво ще кажете за обезкосмяването при мъжете? Нужно ли е то?
Моята половинка се обезкосмява вече от доста години и тр.да кажа, че съм адски доволна от този факт. Маха си космите не само под мишниците, но и тези по интимните части, а от около година и по краката. Мисля, че изглежда страхотоно, а усърдието му е похално просто.  newsm10 smile3501

# 1
  • Мнения: 205
Не ми харесват бръснати мъже(е изключваме лицето).Изглежда ми някак....не знам, може би моите възгледи са старомодни.Съпругът ми не се обезкосмява за протокола

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И моят мъж се обезкосмява.Много по естетично е от рунтави космаци брррр  Joy Joy

# 3
  • Мнения: 7 723
Уфффф......къв ти е кефа, тогава, ако не
 заровиш пръсти в космат мъжки гръб? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 884
Е, може гаджетата така да го харесват!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 925
Определено повече ми харесва обезкосмен мъж  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Уфффф......къв ти е кефа, тогава, ако не
 заровиш пръсти в космат мъжки гръб? Mr. Green Mr. Green Mr. Green


 smile3532 smile3532 smile3532

# 7
  • Мнения: 218
баси педерастията тая мода...

п.п. пък и не си ли е некоя рунтава катеричка да ти вдигне либидото... с тая мода да се унищожават триъгълниците - ужаст....

п.п.2 не си ли е да ти се забие некой косъм между резците - баси и френската либоф...

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Без изпростявания, много моля...!
Ако имате да кажете нещо по темата - кажете го както трябва...
Ако нямате какво да кажете по темата - нищо не казвайте...
Тук не става въпрос нито за вдигане на либидо, нито за женско окосмяване или обезкосмяване, нито за френска любов...!

# 9
  • Мнения: 351
Не ми харесват обезкосмени мъжки крака и ръце!За интимните части,под мишниците да,мъжът ми също се обезкосмява там,но това е въпрос на хигиена... Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 46
Не ми харесват обезкосмени мъжки крака и ръце!За интимните части,под мишниците да,мъжът ми също се обезкосмява там,но това е въпрос на хигиена... Wink


Да ти кажа така си мислех и аз в началото за обезкосмяването на краката, но си промених мнението. Може би защото половинката спортува и има мн.добре развити крака и наистина изглеждат мн.добре обезкосмени.  Sunglasses

# 11
Мисля, че обезкосмяването под мишниците и интимните части е задължително както при мъжа така и при жената.
Както от хигеинична, така и от естетична гледна точка. Няма да се впускам в подробности и обяснения защо мисля така.
Що се отнася до ръцете, гърба, краката и пр...някак не ми изглежда много нормално.

# 12
Аз съм обезкосмен навсякъде и ми е по гот така и на жената също............. а това за рунтавите (каменната ера е отминала)

# 13
  • Мнения: 2 936
Определено повече ми харесва обезкосмен мъж  Peace

 Peace

# 14
  • Мнения: 4 621
За мен е нормално един мъж да бъде обезкосмен под мишници, гърди, интимни части ръце Peace Не виждам нищо привлекателно или мъжко в космати мучачовци Wink

Общи условия

Активация на акаунт