От руса - брюнетка.

  • 6 739
  • 5
  •   1
Отговори
Е моето поне не е мисия невъзможна  Laughing
Твърдо се реших вече... от агресивното изрусяване, сешоари и преси вече ми е жал за косата ми. Или поне това, което остана от нея  Laughing
Мислех си за черно, но пък е много крайно. Преди бях черна и докато стана руса голям зор видях.  Laughing
Искам нещо средно. Шоколадово  Thinking
Може би нещо такова
Понеже тук има доста разбиращи мацки (повече от фризьорките Laughing) каква боя ще ми препоръчате за кафевите тонове?
И при положение, че съм светло руса трябва да си взема тон по-тъмна от цвета, който искам или? 

# 1
  • Мнения: 677
Съветвам те за по-драстични промени да отидеш във фризьорски салон. Поне първия път-после може и сама да се боядисваш(със същата боя).
Казвам ти го от личен опит. Много зависи какъв е естествения цвят на косата ти.
Аз съм тъмна, но бях постигнала точно този цвят, който ти искаш при фризьор дълго време кичур по кичур.
Един ден, обаче реших сама да се боядисам и си купих цвят, който беше близо до този ,който ме боядисваше фризьорката, но друга марка (тъмно рус). Не мога да ти опиша какво се случи като махнах кърпата от главата си -бях отново тъмна??? #Cussing outПочти се разревах от безсилие. Не можех да повярвам, че всичките ми усилия и тези на фризьорката ми са отишли на вятъра.  Направо си  ме беше срам да и се обадя пак.

После разбрах, че не трябва да гледам само цвета на кутията, или  да приема  съвет от приятелка, защото естествения цвят на косата правил реакция с боята и можело да не стане това, което е на кутията???
Е , в момента съм червена и се харесвам най-много, но  винаги малко съжелявам за русото-капучино, кето бях изгубила... #Crazy
Дано съм ти била полезна.  bouquet

# 2
Eee, разбира се, че фризьор ще ме боядисва. Но питам и за подходяща боя в тези тонове. Ти с каква се правеше? За марка става въпрос.
Обикновено в салоните работят с една и няма избор.  Simple Smile
Мерси за помотща.

# 3
  • Мнения: 226
Е моето поне не е мисия невъзможна  Laughing
Твърдо се реших вече... от агресивното изрусяване, сешоари и преси вече ми е жал за косата ми. Или поне това, което остана от нея  Laughing
Мислех си за черно, но пък е много крайно. Преди бях черна и докато стана руса голям зор видях.  Laughing
Искам нещо средно. Шоколадово  Thinking
Може би нещо такова
Понеже тук има доста разбиращи мацки (повече от фризьорките Laughing) каква боя ще ми препоръчате за кафевите тонове?
И при положение, че съм светло руса трябва да си взема тон по-тъмна от цвета, който искам или? 

Все едно описваш мен. Бях с черна коса после голям зор и усилия от моя страна също и на фризиорката ми, за да стана руса.А сега съм точно шоколадово, защото мн ми се изтощи косата от русото.Моята фризиорка ме боядисва с професионалните бои на Шварцкопф и тях ги няма в търговската мрежа.Аз съм много доволна от тази боя.Сега много си харесвам цвета newsm53, но това което си показала на снимката не е точно шоколадово, а по скоро тъмно русо.  newsm78

# 4
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 398
Аз съм със светло кестенява коса . ППреди 6 години започнах с червени кичури ( с безамонячната на LONDA - Vulcan ), после станах изцяло червена и си бях супер  Peace. Но в един момент ми писна и реших, че ще съм на руси кичури  Rolling Eyes - с много труд и мъка и хиляди уж безвредни бои станах кестенява , т.е. до толкова си напоих косата с кафяво, че ччервеното остана някъде отдолу Simple Smile . И така 4-5 пъти с кичури през шапка и взех да ставам блондинка  Whistling. Да ама не - не исках, защото не бях убедена дали ще ми отива и реших да си дам почивка на косата. Сложих си  - при фризьор естествено - от безамонячните на LACME - и сега за блясък си поддържам моя цвят от време на време, докато не измисля нещо ново  Joy.
Та аз ти препоръчвам LACME - http://www.bgsalon.com/ - ето тука има каталог. По принцип това са бои , които не се продават по магазините, така че търси при фризьорките. Аз лично ти ги препоръчвам Peace и късмет в избора Wink.

# 5
Блягодаря ви много за отговорите  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт