Как е правилно-след хапка и капка или...?

  • 740
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Все се чудя-как е по-правилно човек да се храни.След всяка хапка или две трябва да се отпива по малко течност или първо трябва да се нахраниш и след това питието(вода,сок или друга напитка).                                                                                             Забелязвам,че хората ,които се хранят около мен отпиват по-често докато консумират храната и по-бързо се нахранват.Може би ,защото и   течността надува стомаха.Вие какво мислите?Как е по-разумно за организма-след всяка хапка и капка или пътво консумираш(храната)после отпиваш?












# 1
  • Мнения: 3 569
Хапване, пийване и уригване... После и други неща... Това е последователността.

# 2
  • Мнения: 569
Аз знам че не е хубаво да се пият много течности точно по време на хранене.Образуват се газове, създава се лъжливо чувство за ситост. По- добре преди хранене или след това пийване на каквото и да е било. Понякога разбира се има изключения,неизбежно е.

# 3
  • Мнения: 2 161
Най-хубаво е да изпиеш един литър вода и да седнеш да масата.

# 4
  • Мнения: 182
Ето затова ми е и питанката.Излиза ,че като консумираш повече течности с храната по-малко ядеш.

# 5
  • Мнения: 182
Хапване, пийване и уригване... После и други неща... Това е последователността.
                                                                                                                                                                    Не се казва така!Казва се хапване,пийване и после Спрайт!По-красиво е!

# 6
  • Мнения: 3 569
Хапване, пийване и уригване... После и други неща... Това е последователността.
                                                                                                                                                                    Не се казва така!Казва се хапване,пийване и после Спрайт!По-красиво е!

 Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 423
и накрая дижестив на екс

# 8
  • Мнения: 212
Как е по-разумно за организма-след всяка хапка и капка или пътво консумираш(храната)после отпиваш?
А ти как мислиш - кое е първото - яйцето или кокошката...

Общи условия

Активация на акаунт