Скоро съм пак във вашите редици

  • 3 172
  • 54
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Бебето ми спря да се развива.Ще трябва да направя аборт.Надявам се след 3-4 месеца пак да започнеме опитите и бързо да стане чудото.Няма да обяснявам колко ми е гадно.Знам,че ме подкрепихте когато чаках 2-те чертички,знам че и сега така ще стане
Успех  Hug

# 1
  • Мнения: 576
Всичко, че ще бъде наред мила ,спокойно и позитивно. Важното е да сте живи и здрави ..другото времето и Господ ще решат.
Прегръщам те силно  Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 202
amanita -кураж да преодолееш по-бързо болката от загубата Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 585
Аманита, мила само ти си знаеш какво ти е в душичката, но ние ще бъдем до теб винаги когато имаш нужда от нас!!!  Hug  Hug  Hug

# 4
  • Видин
  • Мнения: 961
Зори, много съжалявам, мила! Sad
Бъди силна и нали знаеш старите хора какво казват- всяко зло за добро! Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 19:07 от Жаклин

# 5
# 6
  • Мнения: 1 284
Аманита,не знам какво да ти кажа.Страшно много съжалявам за това,което ти се случва.От думите ти си личи че си силно момиче,ще се справиш!Прегръщам те силно Hug

# 7
  • Мнения: 400
amanita, Hugи от мен...съжалявам за случилото се...Дано следващият път нямаш проблеми Praynig

# 8
  • Мнения: 7 201
Аманита, мила само ти си знаеш какво ти е в душичката, но ние ще бъдем до теб винаги когато имаш нужда от нас!!!  Hug  Hug  Hug
PeaceМного хубаво казано.С теб съм и те прегръщам,макар и виртуално! Hug
Дано преодолееш по-скоро болката и се оттърсиш от неприятните емоции!
Винаги си добре дошла сред искащите бебе!
  bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Аманита, прегръдки и от мен. От опит знам, че няма подходящи думи за успокоение... Да знаеш само, че оттук нататък ще ти става само по-добре, защото най-лошото си го минала.  Hug

# 10
  • Мнения: 1 335
amanita, съжалявам  Hug
Следващият път всичко ще е наред. Ще видиш!

# 11
  • Мнения: 129
Аманита,мила,силно те прегръщам и ти вдъхвам подкрепа,макар да знам,че нищо не е в състояние да облекчи болката ти.Знай,че сме с теб и вярваме,че съвсем скоро ще те споходи щастието и този път всички ще бъде наред. Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 100
Много прегръдки и кураж! Hug
Ще се справиш, и следващия път всичко ще бъде наред!
Горе главата Аманита,трудно е и трудно се отнема от болката,но ако можем с нещо да помогнем-насреща сме!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аманитка, ще ти кажа и тук, че много сьжалявам  Sad и те гушкам  Hug
Преживях го и аз и те разбирам напьлно, но не губи вяра   bouquet повярвай ми колкото и да е банално : Господ си знае работата. Много скоро ще се радваш на красива и пьлноценна бременност!!! Желая ти го от все сьрце  Hug

# 14
  • Мнения: 180
Аманита  Hug Hug Hug

Много кураж и силна вяра

Общи условия

Активация на акаунт