Магазин Jumbo-2

  • 134 815
  • 845
  •   1
Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Нова тема-нов късмет в пазаруването  Mr. Green

Ето я и старата

Адрес: гр.София;бул.България 51

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 14:25 от Гита Ог

# 1
  • Мнения: 2 663
Добре бе, само мен ли не ме кефи магазина чак толкова

# 2
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Добре бе, само мен ли не ме кефи магазина чак толкова

Споко, не си сама  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 8 931
Добре бе, само мен ли не ме кефи магазина чак толкова

Споко, не си сама  Peace
И аз съм в групата.

# 4
  • Мнения: 2 614
А аз още не съм ходила, че като се знам как пазарувам....  ooooh!
Чакам да има някакъв повод, че вече освен на детските дрехи, имам вето и за играчките!  Mr. Green

# 5
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Някои в предишната  тема пита за сгъваеми столчета, дето се поставят на стола, има такива но цени не помня.Вчера ходихме, но долу още беше наполовина празно.

# 6
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Добре бе, само мен ли не ме кефи магазина чак толкова

Както бях писал в предната тема - има и свестни неща, но 3/4 от покупките ни оттам се оказаха безнадеждни боклуци...

Относно сгъваемите столчета за хранене - да, има. Но това е по-добро: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3019
Ние го ползваме отдавна и сме доволни от него. В магазина има на Fisher-Price  и още един друг вид. И двете обаче не са по-добри по мое лично мнение от нашето.

Fisher-Price беше около 70 лв, а другото - около 40 лв, ако не се лъжа. Но другото е доста обемно...

# 7
  • София
  • Мнения: 8 272
Добре бе, само мен ли не ме кефи магазина чак толкова
Не само теб, аз се изказах негативно няколко пъти в старата тема.
Има какво да се купи, но... проблемите са всеизвесни ... в тая връзка знаели се кога ще си оправят пушилката в паркинга?, то ясно че самия паркинг няма да го оправят, освен да рушнат мега съоръжението. Поне да знам, ако пак се излъжа да съм сигурна, че няма да ни отровят преди да сме влезли в в магазина

# 8
  • София
  • Мнения: 3 830
Десем, като те притеснява паркинга не спирай на него!Аз лично не влизам повече там с кола, вярно че на откриването паркинга беше пуст и вътре нямаше ама никаква пушилка,но като се сетя как си ударихме колата отдолу и всичко друго за мен вече не е от значение!

# 9
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Десем, като те притеснява паркинга не спирай на него!Аз лично не влизам повече там с кола, вярно че на откриването паркинга беше пуст и вътре нямаше ама никаква пушилка,но като се сетя как си ударихме колата отдолу и всичко друго за мен вече не е от значение!

А къде предлагаш да се спира? Да се паркира на булеварда в три реда, или на паркинга на Билла?Аз ако съм на мястото на Билла направо ще забраня клиенти на Джъмбо да спират там. То затова сме на това дередже с трафика - всеки си прави каквото иска, пък после общината е виновна (не че няма вина и тя, де). Ако ще правят огромен магазин, да има и адекватен качествен паркинг! Аз лично бих подкрепил общината да наложи най-строги глоби за всеки спрял автомобил на булеварда пред Джъмбо!  #Cussing out

Дали могат да си позволят да отворят същия по размери магазин в Атина, със също толкова неадекватен паркинг? За да ни уважават другите, трябва сами да проявяваме уважение към себе си! Иначе сме просто някакви си аборигени...

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 16:27 от tigar-migar

# 10
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз също не съм очарована от Джъмбо. Половината неща, които купихме, се оказаха скапани. Тези, които си струваха, са Фишър Прайс и Чико и може би са на малко по-ниски цени, отколкото в другите магазини.
Дрешките не са лоши, но не си отговарят на размерите, много са умалени.
Не ми хареса и това, че в магазина е ужасно горещо, паркингът вече е коментиран.

# 11
  • Мнения: 5 255
Добре бе, само мен ли не ме кефи магазина чак толкова

Споко, не си сама  Peace
И аз съм в групата.

Мнението ми от предната тема :

Цитат
Не разбирам какво толкова се прехласвате по този магазин    33uu
Имах чувството че съм в добре зареден магазин за левче, разположен на голяма площ  Sick
Има много малко качествени стоки   Tired Очаквах повече   Confused
Едва ли ще повторя грешката да си загубя времето  ooooh! Crossing Arms   

# 12
  • Мнения: 4 428
Аз вчера ходих до там. Доста щандове около касите са празни. На мен лично магазина ми харесва най-вече заради по-нормалните цени. Вчера се загледах по една от куклите Барби. Същата кукла в Бонжур струва над 35лв. В Джъмбо беше 29.99лв.
Тази кухня на Фишър Прайс в Джъмбо струва малко над 100лв
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3375
/То попринцип от Симонови се оляха тотално с цените на стоките им  ooooh!  Money/
Така, че според мен има защо да отиде човек до там  Peace Пък и другите неща не са лоши.

# 13
  • Мнения: 546
Има неща, които си заслужават и са по-евтини отколкото по други места. Има и големи боклуци.
Не мога да разбера обаче защо трябва да се отделя специална тема за този магазин?! 

# 14
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Има неща, които си заслужават и са по-евтини отколкото по други места. Има и големи боклуци.
Не мога да разбера обаче защо трябва да се отделя специална тема за този магазин?! 

Ми хората си чешат езиците... Как да го правят в другите теми?

Общи условия

Активация на акаунт