Текст за служебна бележка- помощ

  • 2 469
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
В понеделник ще подавам за градина, а счетоводителката ни е в отпуска. "Заместващата" не знаела точно какво да напише в служебната бележка за градината. Може ли някой да ми напише примерен текст- тук или на мейл rosica_anastasova@yahoo.com.
Ще бъде много благодарна  Hug Hug Hug

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Аз като подавах молба за големия ми син преди 3год,не ми искаха никаква бележка-в ДГ си има молба образец,която се попълва и там нанасяш всички данни...ако си спомням добре като документ искаха само копие от акта за раждане на детето ...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Не ти трябва никаква служебна бележка, а само молба, написана по образец и ксерокопие от акта за раждане на детето.
Служебна бележка може да ти поискат после, когато детето ти започне да посещава градината, ако имаш право на някакви намаления на таксата.

# 3
  • София
  • Мнения: 16 015
Предполагам, че имате архив с изходяща поща на фирмата. Да разрови и да види как се пише сл. бележка. Мога да дам пример - фирма ХХХ с Булстат № ........ удостоверява, че Росица .... с ЕГН ....... работи във фирмата на постоянен тр. договор. Ако искат дохода за 12 или 6 месеца назад - да го извади от ведомостта за заплати.Сл. бележка да послужи пред .... Подписва се от Гл. счетоводител и Директор.

# 4
  • Мнения: 924
Мерси много момичета. Наложи се да притесним счетоводителката, защото никой друг не е наясно къде си държи нещата.

Благодаря пак  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт