Пътищата в България и зимните условия.......

  • 832
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Момичета, и най-вече тези ,които скоро са пътували....Какви са ви наблюденията за пътищата в България???Интересуват ме най-вече - София-Гоце Делчев и София - Петрич, София - Рилски манастир.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 177
Онзи ден се върнахме от Гърция през Кулата и Петрич и пътя беше почистен и опесъчен имаше един по заледен участък около Благоевград;но на бавен ход не беше страшен от целия път най-непочистено и най-голямо задръстване имаше във Владая на влизане в София.За Рилския ман. не мога да кажа и ние мислехме да го посетим но закъсняхме а и на отбивката пътя за него ми се видя непочистен;но може вече и да е.

# 2
  • Мнения: 2 591
я да попитам аз тук - има ли сайт или телефон, на който човек може да се осведоми кои пътища в какво състояние са newsm78 по всяко време на годината, не само сега, мен ме интересуват най-вече проходите Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 11 607
я да попитам аз тук - има ли сайт или телефон, на който човек може да се осведоми кои пътища в какво състояние са newsm78 по всяко време на годината, не само сега, мен ме интересуват най-вече проходите Rolling Eyes

Това е добре като идея, Снежна дама...Може би така рекламирания телефон 112 би трябвало да има подобна информация....

magda_mm3 благодаря за инфото...На мен ми казаха,че около Предела е било позаледено...

Все ми се струва,че на юг пътищата са по-добри...Но така или иначе нашите гости се уплашиха от времето и за мое съжаление отложиха пътуването си за по-добри пътни условия.....

# 4
  • Варна
  • Мнения: 815
я да попитам аз тук - има ли сайт или телефон, на който човек може да се осведоми кои пътища в какво състояние са newsm78 по всяко време на годината, не само сега, мен ме интересуват най-вече проходите Rolling Eyes

Това е добре като идея, Снежна дама...Може би така рекламирания телефон 112 би трябвало да има подобна информация....

magda_mm3 благодаря за инфото...На мен ми казаха,че около Предела е било позаледено...

Все ми се струва,че на юг пътищата са по-добри...Но така или иначе нашите гости се уплашиха от времето и за мое съжаление отложиха пътуването си за по-добри пътни условия.....
И аз мисля, че на юг пътищата са по-добри. Доколкото разбрах телефон 112 отговаря само за София, поне снощи така чух по новините, а до края на годината - щяло да стане за цялата страна. Тук във Варна улиците са много зле, почти не е разчиствано по центъра, а си представям какво е в по-крайните квартали.  Peace

# 5
  • Мнения: 9 466
я да попитам аз тук - има ли сайт или телефон, на който човек може да се осведоми кои пътища в какво състояние са newsm78 по всяко време на годината, не само сега, мен ме интересуват най-вече проходите Rolling Eyes

Гражданска защита ще те уведомят на този тел 080020112 /от моб.тел/. Peace
Лично аз им звънях на 2.01.08г за инфо относно Юндола, връщайки се от Банско-бяха мн любезни Peace

# 6
  • Мнения: 1 679
И на нас ни се налага пътуване до София, но засега ще изчакаме

# 7
  • Мнения: 11 607
Гражданска защита ще те уведомят на този тел 080020112 /от моб.тел/. Peace

Смятам,че този телефон трябва да бъде записан във всеки мобилен телефон! БЛагодаря за ценното инфо! Hug

Само да си кажа...при нас, Благоевград, снега се разтопи......Днес пътищата бяха добри, прекалено добри за зимни условия..Тъй че, който ще пътува насам... - да заповяда!

# 8
  • Мнения: 1 586
Аз проверявам на сайта на СБА, там поне пише кои пътища са отворени,кои не и в какво състояние са. Peace

Общи условия

Активация на акаунт