Бихте ли отишли на мисия в Ирак или Афганистан?

  • 18 751
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 726
Питам мъжете във форума, защото моят от години иска, но аз го спирах досега. На скоро ми каза , че искам-не искам ще отиде при първа възможност и честно казано не мога да разбера защо го прави.Мислите ли ,че трябва да го спра за пореден път или напротив , да го насърча, въпреки че не искам?

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 00:48 от savina_h

# 1
 Авганистан, Афганистан?
Колко е лесно всичко когато го решавате, в къщи, ей така!!! Там сега е лесно! Но пари няма!!!
Защо иска да иде?
Да покаже, че е мъж?
За пари?
Пак да помисли!!!

# 2
  • Мнения: 1 726
Със сигурност не е за пари, затова и не го разбирам newsm78.Искаше да замине на първата мисия в Ирак, когато загинаха 5 -те човека, някои от които му бяха приятели.Сори за гешката Embarassed

# 3
  • Мнения: 408
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216330.0
Може тук да намериш някои отговори на въпроса.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Имам няколко познати, които са били  на мисии в Ирак, Афганистан, Босна....
Никой от тях не е отишъл там за героизъм.
В Българската армия няма патриоти

# 5
  • Мнения: 3 268
Питам мъжете във форума, защото моят от години иска, но аз го спирах досега. На скоро ми каза , че искам-не искам ще отиде при първа възможност и честно казано не мога да разбера защо го прави.Мислите ли ,че трябва да го спра за пореден път или напротив , да го насърча, въпреки че не искам?
Ако не е за пари,каква може да е причината нормален мъж да иска да иде на такава мисия!?Изумена съм направо!Иска да се докаже на някого ли,комплекси ли избива някакви!?Толкова ли няма с какво да е полезен тук на близките си,безработен ли е,толкова ли за нищо не става,че е решил да се прави на герой.Едно е да се биеш за Родината си,съвсем друго е да идеш на такава мисия.Войната е най-гадното нещо,което човекът е измислил.

# 6
  • Мнения: 2
...мен жената ме заплаши с развод ако отида...
и до сега тоя  номер върши работа.
Някой по-горе писа , че причината била патриотизъм! Е , по-голяма тъпотия скоро не бях чувал...
за какъв патриотизъм може да става дума , когато се отива на майна си райна...в една война , за която нито сме подготвени , нито знаем за какво се води , нито е наша?!

# 7
  • Мнения: 1 726
И аз така го спрях веднъж, но сега ми каза , че номерът този път нямало да мине Crossing Arms
Изобщо не разбирам мъжката логика, затова се обърнах към мъжете във форума, току виж ми просветнало. newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе не всички отиват за пари, честно казано.
Ето, моят мъж примерно, беше в Ирак по време на войната, не като военен, но все пак именно там, и то именно тогава - само и единствено заради парите и кариерата. Благодарение на този Ирак, сега имам жилище. Защото една стотинка нямаше кой да ни даде, да помогне - нищо!!! Каквото имаме, сме си го заработили сами и ми е много добре, да си призная Simple Smile
Обаче виж, кума ми, е съвсем друга ракия. Парите са му последния пролем. Но за тръпката душа дава. Навсякъде по света, където е напечено и трудно - той е първа писта ooooh! Пълен кукувендел Mr. GreenИма и такива хора Crazy

# 9
  • Мнения: 384
Ох,моят е там в момента.Замина заради кариерата.Парите определено са малко.Съгласих се,защото не предполагах какво ме чака тук-сама,с две деца и на работа.Стократно съжалявам!
Но и за него беше заповед.А и все някога трябва да стане.
Не е толкова страшно там в момента,талибаните са се изпокрили в пещерите и е що-годе,спокойно.Но,хора,които са ходили,казват,че през топлите месеци е ад и е много опасно.
Внимателно премислете всички плюсове и минуси.Пари,кариера,всичко.Ще се справяш ли сама.Струва ли си.
Очевидно,не можеш да го спираш до безкрай,но съветът ми е-не го подтиквай.

# 10
  • Мнения: 1
Не, и не съветвам никой да го прави. А на мамите вижте какви мъже имате дето си рискуват живота за добруването на семейството? Иначе по цял свят има адреналин.

# 11
  • Мнения: 1 726
Цитат
А на мамите вижте какви мъже имате дето си рискуват живота за добруването на семейството?
При положение , че не става въпрос за пари, какво общо има семейството???

# 12
  • Мнения: 1
ми организирай му скокове с бънджи или и аз не знам какво, купи му мотор 1300 кубика

# 13
  • Мнения: 408
Или му купи 3 резачки за дърва, да се научи да жонглира с тях, работещи естествено.  Wink
Поне ще ти е под око.

# 14
  • Мнения: 1 726
Цитат
ми организирай му скокове с бънджи или и аз не знам какво, купи му мотор 1300 кубика

 Това сигурно е мъжът ми, проси си да му разреша да си купи мотор Joy

Общи условия

Активация на акаунт