Коя марка бебешки шишета?

  • 28 818
  • 80
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка бебешки шишета бихте препоръчали?

Опции:

  • София...........
  • Мнения: 951
Ще съм благодарна освен участието ви в анкетата да споделите мнения относно дали текат или не , дали се трият лесно обозначенията и картинките по шишетата и нещо друго ако се сетите Simple Smile
Благодаря.

# 1
# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Авент.

# 3
# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Доктор Браун-ползват се вече 1. 7месеца PeaceНямам опит с други шишета!

# 5
  • Мнения: 10 758
Авент и д-р Браун Peace

# 6
  • Мнения: 178
POUPY - италиански, не се трият картинките, не се драскат, не са скъпи

# 7
  • Мнения: 205
Playtex  Peace
Купих си комплект от 5 шишета още когато се роди дъщеря ми и въпреки че имам и АВЕНТ и ЧИКО, ползвам само тези. Не са мръднали нито надписи, нито пластмасата, нито бибероните. Докато кърмех и давах кърма с шише ползвах 1-ви номер - наистина са доста бавни - много добри за този случай. Сега вече давам АМ в 2-ри номер и тя ги харесва - това е най-важното Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 926
Нук - единствените в БГ, които имат ортодонтски сертификат и по проучвания са почти толкова безвредни за захапката, колкото и сукането от гърда. Но всъщност ако имаш намерение да кърмиш не ти трябва повече от едно шише, в което да оставяш кърма ако се наложи. Като цяло шишето трябва да ти е съвместимо с помпата, така че се ограничаваш с избора на помпа Wink

# 9
# 10
  • Мнения: 61
Авент. Доволна съм много от тях.

# 11
  • Мнения: X
Нека и аз да се запиша.Тъй като ми бяха най ефтини,още от самото начало почнах с CAMERA,не мраднаха въобще,нито картинките се изтриха. NaughtyМного съм доволна от тях.

# 12
  • Мнения: 307
Със сина ми ползвах Чико,само за вода и сокче,защото кърмих.Доволна съм от тях.
Сега за бебка взех Авент и Д-р Браун.

# 13
  • Мнения: 930
аз съм доволна от chicco

# 14
  • Мнения: 4 546
друго - НУК. нямам оплаквания
всъщност - зависи бебето какво ще хареса. моето например не хареса Авент, а и на мен ми бяха неудобни.

Общи условия

Активация на акаунт