Вънка сняг вали,а АВГУСТинче в мамино коремче сладко спи

  • 11 028
  • 285
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 495
                                                                  
                                                                 


                                                                                           


                                                                                            1.08.2008г
                                                                                smile3504 steis -  30г. -  втора бременност,София
                                                                              smile3504 Sa  - 31г. -  втора бременност,Пловдив
                                                                                smile3504  morska_feq  -  22г. -  първа бременност
                                                                              smile3504ver4eto32 - 32г. - втора бременност
                                                                                smile3504meranda- 28г.-първа бременност,София
                                                     
                                                                                            2.08.2008г
                                                                             smile3504 Martini mama -   втора бременност,Germany
                                                                               smile3504 Black Eyed  - 24г. - първа бременност,Варна

                                                                                            3.08.2008г
                                                                             smile3504 Tsurco  - втора бременност,София
                                                                               smile3504 dessyy - 28г. - втора бременност,София

                                                                                            4.08.2008г

                                                                                            5.08.2008г
                                                                             smile3504 milena4ko -  първа бременност
                                                                               smile3504 smg -30г.-втора бременност,София

                                                                                            6.08.2008г
                                                                             smile3504caprice- 23г.-първа бременност

                                                                                            7.08.2008г
                                                                             smile3504 zvezdi4ka_12 - 21г. -първа бременност,Разград
                                                                               smile3504 mama galka23-  24г.- втора бременност,Пловдив
                                                                             smile3504koteto55 -26г.-първа бременност,София
                                                                               smile3504 ira_d-28г.-втора бременност,Лондон

                                                                                             8.08.2008г
                                                                               smile3504 Rossy32 - 32г. -  първа бременност,Italy
                                                                             smile3504 Lady_sss-  27г първа бременност                                                         
                                                                               smile3504 valeni - 29г. -  втора бременност,Благоевград
 
                                                                                             9.08.2008г
                                                                             smile3504 Havga -  31г.- първа бременност
                                                                               smile3504 pipi4ina- 26г.-първа бременност,Швейцария

                                                                                             10.08.2008г
                                                                               smile3504 Cveti_Ivanova - 27г. -втора бременност,Своге
                                                                             smile3504missto -25г.-първа бременност,София
                                                                               smile3504buba_85- 22г.-първа бременност,Враца
                                                                    
                                                                                             11.08.2008г
                                                                               smile3504оливия- първа бременност,Варна
                                                                             smile3504deizy13-първа бременност
                                                                               smile3504malkabubi-София

                                                                                             12.08.2008г
                                                                             smile3504  tsvetelinka - 26г.- втора бременност,GR
                                                                               smile3504sil_nik - 29г.- първа бременност,София

                                                                                             13.08.2008г
                                                                               smile3504 olga
 
                                                                                             14.08.2008г
                                                                             smile3504 graciana  - 23г.  първа бременност,София   
                                                                               smile3504 linab - 26г- първа бременност   
                                                                             smile3504 Beba Bebeshka - София
                                   
                                                                                             15.08.2008г
                                                                               smile3504 barabar  - 26г.- първа бременност
                                 
                                                                                             16.08.2008г
                                                                             smile3504stelliana - първа бременност
                                                                               smile3504Kaliche - втора бременност,София
                                                                            smile3504mira sm- 28г.-втора бременност,София/Смолян
                                 
                                                                                             17.08.2008г
                                                                             smile3504  меви- втора бременност

                                                                                             18.08.2008г
                                                                               smile3504  Feb - 27г.-първа бременност,Варна
                                                                            smile3504apple - 37г.-втора бременност,София
                                                                     
                                                                                             19.08.2008г
                                                                             smile3504 Poppi  - 30г. -първа бременност
                                                                               smile3504 didi-2  -  27г.-първа бременност,София 

                                                                                            20.08.2008г

                                                                                            21.08.2008г
                                                                             smile3504 ioli - 28г.-първа бременност,София
                                                                               smile3504gabi32 - втора бременност,София

                                                                                            22.08.2008г

                                                                                            23.08.2008г
                                                                             smile3504Котката Марта - 26г.- първа бременност,София
                                                                              
                                                                                            24.08.2008г
                                                                               smile3504бланш - втора бременност,София
                                                                             smile3504bobito81 - 26г.- първа бременност
                                                                               smile3504kleopatra_r-28г.-втора бременност,Варна
                                                                             smile3504mama_galka - втора бременност,София
                                                                     
                                                                                            25.08.2008г
                             
                                                                                            26.08.3008г
                                                                            smile3504 vodica  - втора бременност,София       

                                                                                            27.08.2008г
                                                                              smile3504Иренка - 25г.,втора бременност
                                                                            smile3504k_malcheva - втора бременност,Сливен
                             
                                                                                            28.08.2008г
                                                                                                                                 
                                                                                            29.08.2008г

                                                                                            30.08.2008г
                           
                                                                                            31.08.2008г
                                                                             smile3504Steli_Meli - 28г.,втора бременност,Елхово


                                                   



                                                                                             
                                                                                              нашето албумче
                                                                                        потребител-augustinki2008
                                                                                                   парола-2008



                                                                                             
                                                                                 Полезни линкове
                                                                      pacifierКалендар на бременноста по седмици
                                                                      pacifierРазмери на бебето по седмици
                                                                      pacifierПрегледи и изследвания по време на бременноста
                                                                      pacifierГенетични изследвания.Биохимичен скрининг
                                                                      pacifierПренатална диагностика
                                                                      pacifierНапълняване по време на бременност
                                                                      pacifierПолезни връзки
                                                                      pacifierЕхографски снимки през различни седмици на бременноста
                                                                      pacifierВашето бебе в реално време
                                                                      pacifierУчилище за бременни
                                                                      pacifier Оплаквания по време на бременноста

                                                                               НОИ и бременност
                                                                      pacifierПрава на бъдещата майка
                                                                      pacifierОбещетение за бременност и раждане
                                                                      pacifierНОИ и обещетения за майчинство
                                                                 

                                                                                    
                                                                      Спорт за бременни
                                                                          Гимнастика за бременни
                                                                          Водна гимнастика за бременни
                                                                          Йога и бременност.Упражнения


                                                                 stork-boy Момче или момиче? stork-girl
                                                                         Формула за пола на детето
                                                                         Наследник по поръчка
                                                                         "Бабешки" методи за определяне на пола


                                                    Филмчета за бременноста
                                                     
                                                                                   Клипчета на Discovery
                                                                                   The human body

                                                              Дрехи за бременни
                                                                                       Дрехи-Фемили Бг
                                                                                       Бутик Мама
                                                                                       Миро стил
                                                                                       Бутик Конти


                                                                 Старите ни теми
                                                       Хайде августинки споделете кой ще има догодина-август мъничко човече
                                                                Съмнение вече не остана,през АВГУСТ ще ставам мама


                                                                         


                                                                                               

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 17:45 от dessyy

# 1
  • Мнения: 702
Пу първа!Деси новата темичка е супер!Лека вечер на всички!

# 2
  • Мнения: 38
Пу и за мен!

Браво, Деси! Пак се справи чудесно!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 129
Пу трета! Много ни е хубава темичката.

# 4
  • софия
  • Мнения: 495
Радвам се,че ви харесва темата.Утре ще я довърша,ще добавя още линкове,че вече се изморих Embarassed
Лека нощ от мен Hug

# 5
# 6
Здравейте момичета:) много са ви хубави темичките и се надявам да мога да участвам в тях. Аз от петък зная че съм бременна, но още малко ме е страх и не смея да се зарадвам. Докито каза ,че е 6мм но още не можел да му чуе тоновете и след 2-3 седмици пак трябва да отида, направо ще откача дотогава:( на вас кога на-рано ви чуха сърчицата?

# 7
  • Мнения: 38
Здравейте, мамчета! Как сте днес? Аз съм добре, хремата ми поминава вече, благодарение на гадния лук.

Галина, честито! Леко бременеене! Не се притеснявай за нищо, щом го е видяла, значи всичко е ОК! Аз не съм от най-търпеливите и за първи път се видя много по-малко, само точка, не можеше да хване и размери. Важното е, че го има, а това заслужава само радости, без никакви притеснения!

# 8
Много ти благодаря  Valeni , така ми се е свило сърцето , че и моето няма да го чуят в такъв момент. Аз понеже му казах , че нямам почти никакви симптоми , той реши да ме успокои като каза че една от причините може да е поради неправилно стартирала бременност . Надявам се мнооого да греши и всичко да е наред  Praynig

# 9
  • Мнения: 38
Ох, аман от такива доктори! Вярно, че на тях много им е минало през главата, ама така не помагат. Аз при първата бременност нямах абсолютно никакви симптоми, ама никакви. Освен, че имах апетит и си похапвах, но това не беше нещо различно за мен. Гърдите ми понаедряха, но без да ме болят като сега, без гадене, без повръщане - просто супер. Но това не е пречело на бебето да се развива. Единствения ми проблем в първата ми бременност беше, че прокървявах, но това беше около датата на месечния ми цикъл и бе нещо като цветна бременност.
При тази ми бременност много ми се гади, гърдите ме болят, изобщо усетих че съм бременна още преди да направя теста. Това би трябвало да означава, че се развива добре, нали така. А пак прокървих и то без да е около датата на мензиса.
Колко много изписах, а най-важното е да се зарадваш на това, че носиш живот в теб и да си изживееш напълно щастието, без да се притесняваш излишно! Отпусни си сърчицето и не го свивай, че вече тупка за двама и му трябват хубави емоции!

# 10
  • Мнения: 31
не бои се Галина тоновете можеш да чуеш в 7г.с.не по рано..и аз ниамах освен че ме болеше ниско долу стомаха.....и биах нервна...и аз още не сам чула тоновете утре ще ходя PraynigДЕС много е готина темичката   bouquet

# 11
Благодаря Ви момичета много сте мили  Hug  bobito81 стискам ти палци за прегледа, и ще чакаме добрите новини. Аз много се надявам скоро да си имам термин и да участвам активно в темичките . Толкова много се вълнувам , че ми се иска целият свят да узнае / но това щее малко по-късно /  Grinning

# 12
  • Мнения: 31
днес имам имен ден момичета.Да ви почерпиа виртуално dancing newsm64 и да пожелая за мен и за вас едни сладки бебчовци на финал.

# 13
  • Мнения: 104
Bobito, честито  bouquet
Деси, браво!!!, страхотно си се справила!!!!
И на мен много ми се гади и се чувствам много изтощена Tired, едва си гледам детето.И тя яде почти само солети като мене.Имах си и преди коремче, но се мерих, отслабнала съм с 1 кг.

# 14
  • Мнения: 702
Здравейте момичета!Бобито честит имен ден!Честито и на Галина ,добре дошла!Мисля,че почти всеки в началото се притеснява и мен в началото ме бяха налегнали едни мрачни мисли ама след като видях пулсациите на нашето бебче се чувствам много по спокойна, сигурна съм,че и при тиб ще стане така.Меви аз също като теб с пълвата си бременост бях свалила,до 4 месец 3 кг,но сега коренна разлика имам си апетит и си хапвам,въобще напълно различна бременност.Между другото чувала съм,че пре различни бременности децата са от един пол ,а при еднакви ще са различен,но аз много не им вярвам на тези работи ще видим какво ще стане!

Общи условия

Активация на акаунт