Водена от темата за ВИП стила на звздите, да ви попитам.....

  • 3 535
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Понеже темата за това, как се обличат звездите ми харесва страаааааааашно много и с огромен кеф я изчетох и изгледах цялата, стигнах до извода, че някои от вас наистина имат страхотен вкус за хубавото, съдейки по снимките които са пуснали на личности, които харесват. В този ред на мисли, ми се иска да ви питам, има ли известна личност на която....приличате. В смисъл визуално. Или пък са ви казвали че приличате, но вие не сте много убедени. Харесесвате ли тази личност - човека на когото ви оприличават и опитвате ли се по някакъв начин да посилите приликата. Има ли звезда , чийто стил и визия страшно много харесвате и се опитвате да поддържате самите вие. Успявате ли? В ежедневието си или пък по разни вечерни мероприятия, копирате ли нещо от някого за да засилите още повече чара си. Далеч неискам да си мислите че.....имам предвид да загърбите индивидуалния си стил. Мисля, че няма нищо лошо в това, да вземаш от други хора хубавото. Тези други хора е най-лесно да бъдат известните, защото те са най-често пред погледа ни.
 Или пък....просто се възхищавате на някого, а си ходите както си знаете:))) Аз смятам, че ако човек има възможност  да си позволи това което му харесва, трябва да си доставя този кеф на душата:) Когато съм красива, се чувствам добре. Когато нещо ми хареса като вариант, като комбинация, като грим или като прическа и мога да си го позволя се чувствам супер. Още повече като си помислиш, че примерно ......някоя много желана и красива жена се облича по подобен начин, някак си се зареждаш с по-положителна енергия и определено личи:))))  За съжаление, при мен много рядко се случва, да мога да си позволя повечето от нещата които ми харесват:((( Затова се опитвам да изглеждам максимално добре с подръчните нещица:)
 

# 1
# 2
  • Мнения: 146
Много интересна тема Simple Smile
Аз най- 4есто копирам грим , до колкото мога Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
Много интересна тема Simple Smile
Аз най- 4есто копирам грим , до колкото мога Simple Smile


От всеки по малко, или нещо конкретно. Някоя жена, която харесваш и в ежедневен и в по-изискан стил ли копираш?

# 4
  • Мнения: 17 546
Провери сама, ако те интересува http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php?morph=1

# 5
  • Mонтана
  • Мнения: 413
това е много забавно,само 4е ако дадеш разли4ни снимки ти дава разли4ни хора,та не е никак вярно

# 6
  • Мнения: 17 546
това е много забавно,само 4е ако дадеш разли4ни снимки ти дава разли4ни хора,та не е никак вярно
Ами нищо! Пак си остава забавно Grinning освен това наистина има попадения в приликите! Peace

# 7
  • Мнения: X
Според този сайт, приличам на един дебел негър:) Forest Withaker. Чудно:)

# 8
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Simple Smile))аз направих и на мажа ми и тои се кефи като малко детенце,ама като видя един старец му се секна смеха:))

# 9
  • Мнения: 17 546
Синът ми прилича на Аштън Къчар! Grinning И е вярно, сега като се загледах в него! Аз пък съм доволна от оприличаванията, и моето в това число Mr. Green

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 14:15 от Балу

# 10
  • Мнения: 146
Зависи от слу4ая за грима  Simple Smile  http://images.starpulse.com/Photos/pv/Jennifer%20Lopez-1.JPG така се опитвам , слагам мек цвят кафеви сенки и о4на линия  Simple Smile
Много харесвам Ева Лонгория .. Може би за дрехи копирам стила на Габриел , понякога Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 489
Странна работа 90% със Скарлет Йохансон Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 354
Интересна тема.  bouquet
По принцип аз лично не си падам по една или две звезди и конкретно тях да имитирам така да се каже.
Всичко,което си харесам от някъде след това понякога и без да искам го повтарям,просто,защото ми е допаднало.
А този сайт с приликите е много интересен.
Падна ми се по 90% съвпадение с Анжелина Джоли,Парис Хилтън и някаква китайка.
Другите бяха с по-малко проценти. Mr. Green

Бих имитирала този грим


тази прическа:


и това облекло:


Но определено не съм подвластна на точно една звезда Peace

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
От онзи сайт с приликите с известни личности....приличам на:
1.Elisha Cuthbert

2. Scarlett Johannson

от там нататъка приличам на Адриана Карембьо, Селин Дион, онзаи рижавата от "Отчаяни съпруги"

Има наистина прилика м/у мен и двете мацки - в носа - 1вата, в очите-1вата, във формата на лицето-2рата, устните - никоя от 2те, косата....брюнетка съм

От този сайт би се получила чудесна нова тема....

# 14
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
хахаха аз съм 67% Елизабет Тейлър Laughing
и 48% Кейт Мос

Общи условия

Активация на акаунт