От кога почнахте да миете зъбките на децата ви?

  • 1 432
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами ние макар,че сме на година и почти 4 месеца имаме само 2 зъбчета и не знам дали да почнеме да ги миеме бабите казват,че било рано той нямал зъби още и така.
И кога заведохте децата си на стоматолог за профилактичен преглед?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Как няма детето зъби като казваш,че има 2 Shocked
Като изби първия зъб от тогава го мия,сега са вече 14 и не съм спирала да ги мия Peace

# 2
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
пусни търсачката-има сумати такива теми.за протокола започнах да мия зъбите на кики още преди годинката/мисля,че беше на 10 месеца/сега мием зъбите сутрин и вечер.

# 3
  • Мнения: 9 467
Аз зазпочнах от 1,6г, но здравите зъби не зависят само от хигиената им, а и от храната на детето...ако примерно пие сок през нощта-миенето се обезсмисля...

# 4
  • Мнения: 193
Сок не пие нощно време ,но пие мляко преди заспиване и така се приспива

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Почнах от година, но понякога забравям Embarassed Има 6 зъба.

# 6
  • Мнения: 983
Към осмия месец, май  newsm78 Забравих вече...но успех никакъв. Само изяждаше пастата и край, стиска устни и не дава да му правя каквото и да било. Бях пуснала такава тема тук и момичетата ме посъветваха да поизчакам. Така и направих и след известно време при следващия опит се получи. Сега му ги мия сутрин и вечер без проблем, дори май му харесва  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 393
Когато се появиха първите 2 зъба на Иво, купих накрайник и паста Ненедент и почнах всяка вечер да включвам миенето на зъбките във вечерния му тоалет.Иво си изгради навик и сега сам посяга и сутрин и вечер  към четката.

# 8
  • Мнения: 2 005
На нас по- късно ни излязоха зъбчета , така че почнахме да ги мием от 1г. и 6м. Peace

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
След като се показаха първите 2 зъбчета!

# 10
  • Мнения: 1 031
Мисля, че беше около годинката.

# 11
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Аз искам също да попитам с какво друго освен Нанедент и накрайник,защото в нашия град ги няма нито по аптеките, нито по детските магазини.Какво бихте ми препоръчали,ние имаме само 2 зъба и аз не знам какво да купя.
Благодаря предварително

# 12
  • Мнения: 1 477
Като станаха 3.

# 13
  • Мнения: 491
Започвам и аз да ги мия. #Crazy

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами аз опитвам откакто станахме на годинка,но Меги категорично отказва да си отвори устата.Не ми дава да се доближа с четката до нея Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт