топла вода в Подуяне кога?

  • 907
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
аз съм в Х.Димитър и тук , както знаете няма топла вода подавана централно. някой знае ли какво точно означава след Н.Г.? януари или декември  Crazy Rolling Eyes нямаше нищо на сайта на топлофикация официално качено. само шеговити подхвърляния във форума им  Confused Blush

# 1
  • Мнения: 3 718
Ванила, и аз съм в Х. Димитър. Честно казано не знам дали искам да имаме топла вода, тия мизерници от топлофикация ще имат още едно основание да надуват сметките. Не мога да ти отговоря на въпроса, но ще следя темата ако нещо се чуе  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 877
a kаде си в х.д? аз съм до 24 СОУ.

# 3
  • Мнения: 3 718
До магазин Европа  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 228
И аз съм в Хаджи Димитър, но до 95-то училище.
Не съм сигурна, че искам да ни пуснат топла вода обаче... аз и парното не ползвам вече. newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 046
Аз съм чувала същите слухове за нашия квартал - Суха Река. Близко сме, но сме на отделни ТЕЦ-ове, и ние сме с парно, без топла вода.Преди месец-два всички говориха за това - в околните магазини, фризьорката (в блока срещу пожарната, на гърба на аптеката и месарския магазин), в базар Поли една продавачка ми каза - уж всички знаят за това прослувуто "пускане" след НГ, ама официално - нищо...
Аз се бях замислила дали не са били някакви предизборни лъжи  Crossing Arms че нали наскоро кметове избирахме...

# 6
  • Мнения: 1 492
Аз чух, че тръбите са сложени вече до бившият международен гараж/ зад Практис/, ама дали е вярно и докога ще чакаме е още мистерия.

# 7
  • Мнения: 357
До колкото знам , тръбите са прекарани. На събрание на входа ни казаха, че за да ни потече топлата вода, всеки трябва да си смени тръбите /около 300лв и да си разбие банята, поне нашта със сигурност, защото няма достъп до тръбите/ и освен това да се сменят и общи тръби , пак около тази сума / т.е. в нашия блок да не се надяваме , трудно толкова семейства ще отделят тези суми и ще се организират. Аз съм от Сухата река.

Общи условия

Активация на акаунт