Озиви за 2 ОДЗ, 7ОДЗ, 43 ОДЗ, 80 ОДЗ и 93 ОДЗ в София

  • 3 480
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Дайте някакви мнения и отзиви за горните ОДЗ-та в район "Триадица " и в "Красно село".За да направя преценка в избора си за кандидатстване  след месец чрез елекстронната система.Само едно знам със сигурност,че всички са ми далече , но нямам избор. Rolling Eyes, и че районите са от натоварените.Благодаря!

# 1
Нямам лични впечатления, но 80 ОДЗ и 93 ОДЗ са ми в квартала и съм чувала добри отзиви горе-долу.Нито лошо, нито супер добро- задоволително. И ние ще кандидатстваме за яслените групи там. Успех!

# 2
  • Мнения: 382
Благодаря, на тези които са отговорили.Мисля ,че много хора ще подават там, района е от натоварените.О тези много хора все някой знае нещичко . Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 18:43 от dsg

# 3
  • Мнения: 382
http://kg.sofia.bg/kg/kg.nsf/vKindergartens/593B7F6816842CC6C2257371006996D5

      Ето какво са качилиза 93 ОДЗ .Звучи ми като реклама на чстна градина.Не забелязвам друга градина да е дала подобна информация за себе си.

# 4
  • Мнения: 535
Дъщеря ми е в 7-мо ОДЗ и съм много доволна  Peace. Сега ще кандидатсвам за малкия за яслата. По принцип в район Триадица, 7-мо и 2-ро са от елитните.

# 5
  • Мнения: 54
Синът ми беше в 80 ОДЗ и съм много доволна! Препоръчвам групата на г-жа Ованесян и г-жа Борисова! Синът ми тръгна напълно подготвен на у-ще!Много сме им благодарни!

# 6
  • Мнения: 168
Ще следя темата и ние сме се ориентирали към 43 ОДЗ като най-близо не съм чувала ноши неща или някакви суперлативи но ще видим .
МАМИ ДАЙТЕ СИ МНЕНИЯТА И ПРЕПОРЪКИТЕ  Hug

# 7
  • Мнения: 919
И аз се оглеждам за градините в район Триадица, ама няма май много споделена информация  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт