Джакузи

  • 22 795
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Oт няколко дни ми се върти в главата една идея да си купим джакузи.Истината е ,че само веднаж съм влизала в такова чудо.Та искам да питам тези ,които имат в къщи.Доволни ли сте? Прави ли наистина хубав масаж ?Сметката за тока увеличи ли се драстично след като си го купихте? Каква е разликата между джакузи и хидромасажна вана?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 434
Нямаме още,но ще следя с интерес темата.  bouquet
И на мен не са ми ясни разликите.
Ние мислим да купуваме комбинирана вана с душ? Thinking
И на двете има най-различни джаджи за масаж.

# 2
  • Мнения: 227
муцка ако искаш разгледай този сайт
 http://www.polylux-bg.com/shop/index.php?page=2&cat_id=4
има доста джакузита и хидромасажни вани и като гледам на добри цени.Ама като не знам по какъв критерий да ги избирам.Пък и не видях да има адрес на магазин,май само по интернет може да се поръча.Не ми се ще да дам толкова пари за нещо ,което съм видяла само на снимка Rolling Eyes.Дано се включи някой по-компетентен.

# 3
  • Мнения: 1 043
Ами в Пловдив в магазина си имаше доста мостри - вярвам че и в София ще има в магазин за джакузита и вани специално , ние се отказахме от джакузито - и сауна даже мислехме да сложим ама и от това се отказахме - слагаме сега една кабина с разни хидромасажи аромотерапии колкото да има  Mr. Green , е да ама кабина с вана че от ваничката не се отказваме  Whistling , само дето ни бавят поръчката вече сума ти време ... ох още седмица казаха най много и аз си мечтая вече как седя и се плацикам в топлата вана с аромат на пачули  Rolling Eyes , ще пиша отзиви ако има желаещи , а от по горе описаните екстри се отказахме не поради финансови причини ами защото нямаме чак толкова място - искам повече простор отколкото джади да имам в банята си  / виж ако си сменим жилището с по голямко няма да откажа едно закрито джакузи в хола  Joy Joy Joy /

# 4
  • Мнения: 434
Марго,мерси мноооого!  bouquet
Ето това имам предвид:

Само нашата ще е продълговата,по късата стена на банята.
Тъкмо ще сравня и цени.
Тук ги има много,ама консултантите са ...мани...мани. ooooh!
Друго си е информация от човек,дето си я ползва.

# 5
  • Мнения: 1 679
муцка, нещо подобно имаше в декемврийския каталог на Метро

# 6
  • Мнения: 434
Smileybouquet
Отивам да търся.
На гугъл гледах по френските,ама нещо почти няма такива? Thinking
Защо ли?Много рекламират само кабини с масажен душ и пара.

# 7
  • Мнения: 227
муцка виж и тук има страхотни вани с душ кабини http://www.elis.bg/vip_teuco_sharad_2_bg.php
Аз искам нещо такова
http://www.polylux-bg.com/shop/view_product.php?product=PLX_031%20150X150X68
но с повече масажни дюзи ,ако така се казват Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 4 039
До колкото си спомням "Джакузи" е името на първият производител. Някакъв италианец,братя ли бяха, нещо такова. От там тръгва името, но са си го патентовали хората и другите трябва да се казват "хидромасажни вани". Както се ползва "ксерокс" вместо "копирна машина" Grinning
http://en.wikipedia.org/wiki/Jacuzzi
http://www.jacuzzi.com/

# 9
  • Мнения: 1 305
До колкото си спомням "Джакузи" е името на първият производител. Някакъв италианец,братя ли бяха, нещо такова. ...

Абсолютно! Джакузи е марка хидромасажни вани. Иначе няма никаква разлика. Просто вана с аеро и/или хидромасажни дюзи.
Нашата е съвсем нова и за сега съм я ползвала само веднъж.  Mr. Green Мноооого е яко. Зависи обаче какъв тип система е вградена. Усещането е различно при разлините видове масаж.

# 10
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Абсолютно! Джакузи е марка хидромасажни вани. Иначе няма никаква разлика. Просто вана с аеро и/или хидромасажни дюзи.
Нашата е съвсем нова и за сега съм я ползвала само веднъж.  Mr. Green Мноооого е яко. Зависи обаче какъв тип система е вградена. Усещането е различно при разлините видове масаж.

Абсолютно вярно!!!  Peace
Имаме хидромасажна вана, ползвала съм джакузи много пъти. Разликата за мен е в размера на ваните и съответно, колкото по-голямо е въпросното корито, толкова повече джетове и дюзи могат да се поставят, а това прави ефекта по-добър. А и в по-голямо корито има възможност за много по-силна струя, което прави и масажа по-добър.  Аз съм доволна от нашата вана, имам проблеми с гърба и един хидромасаж ми се отразява много добре и не бих се отказала от нея. Колкото до джакузи...нямам място в банята, просто сме си сложили умаления вариант - хидромасажна вана

# 11
  • Мнения: 434
aunt Ogg ,Мерси за разяснението.  bouquetДруго си е да знае човек!
Марго, то се оказа че в българско има по-голямо разнообразие от френско? hahaha
Мерси за адресите.Сега знам какво да търся!
Вашият модел е много сладък.И с място за двама,а? LaughingБлазе ви.
И аз държах на по-широчка вана,ама кой де ме слуша?Любимият е практичен.Казва,че децата са вече големи и повече сме на душове,а и да не плиска вода навсякъде.
А иначе джакузито си е класика!

# 12
Хидромасажна вана и Джакузи е едно и също. Второто е търговска марка. Вижте Хидросистеми- могат да я направят както пожелаете. Що се отнася до това колко се ползва- за последните 3- 4 години най много 5-6 пъти, но децата си играят редовно. За мен е пълна безмислица, но това е лично мнение.

# 13
  • На село
  • Мнения: 873
Ние имаме хидромасажна вана от 6 години. В началото я ползвахме много, докато й се нарадваме, напоследък - никак. Усещането  е много приятно, но и чистенето й е повече отколкото на обикновена вана - докато измия около всички дюзи, желнието ми за масаж се изпарява. А миенето под ваната ми е изключително досадана работа, може би за нашата не сме избрали подходящо място, знам ли. Сметката за ток не съм следила, все пак масажът е полезно да се прави за не повече от 15ина минути.
Има специални препарати за прочистване и дезинфекция на дюзите, маркучите, помпата - пълниш ваната с вода, наливаш от течността и пускаш да вихри 1/2 час. Задължително я вържи на бушон с дефектно-токова защита. Глезтия си е, но втори път не бих си купила, съпругът ми не е на това мнение, но и никога за 6 години не я е измил.
Купихме нашата от Хидросистемс, там действително могат да ти я направят с колкото дюзи искаш и с каквато помпа искаш. За 6 год. нашата се е разваляла само веднъж, извънгаранционно, при това повредата беше съвсем малка - доволна съм от обслужването на тази фирма. 

# 14
  • Мнения: 227
На всички ,които писаха благодаря.  bouquet
Днес ходих до един магазин и си избрах една с 8 джета и 10 аеро.Някой може ли да ми обясни ,какво представляват аеро дюзити и заслужава ли си да давам 500 лв. отгоре за тях.Правят ли някакъв масаж или само балончета (извинявам се ако въпроса ми и е тъп ,но както казах вече нищо не разбирам).
Маринава ,как така чистиш под ваната,на мен ми казаха че се залепва със силикон за пода?Къде се намира тази фирма Хидросистемс?
Все още мисля дали си заслужава ,защото на всичкото отгоре аз живея в Симеоново и тук няма ТЕЦ,на бойлер сме.А дали един бойлер въобще ще стигне да напълня ваната. Tired

Общи условия

Активация на акаунт