Захласване

  • 852
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте Д-р Слънчева,
Бебето ми е на 4 месеца и 6 дни.
Когато почне да реве много често се захласва, не се е задушавала, но цялата почервенява, нищо не вижда и не чува и по 1 час не можем да я успокоим. Духам и  в лицето, нищо не става Sad

За първи път го направи при една ваксина, което е разбираемо и там педиатърката я успокои, но след това се наложи да и правим рентгенова снимка и като я съблякоха и и дадоха каша рева пак половин час така........явно се е наплашила, защото сега само като види чужд човек и започва такъв рев, че чак страх ме хваща, защото не мога да я успокоя........а сега не можем да излизаме и не се среща с много хора, няма как да свикне....... Sad

Разбирам, че я е страх от чужди хора и плаче, но ме притеснява начина по който го прави , истерично и без да може да спре.........вече станаха 4-5 пъти да прави така....по 1 час истеричен рев.
моля посъветвайте ме каква може да е причината, може ли наистина да е наплашена и да помни.....
нормално ли е да плаче по такъв начин и какво можем да направим ние за да го избегне, а също така и как а я успокояваме евентуално по-бързо?

Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 5 760
Нормално е да се страхува и плаче от чужди хора, особено ако не се среща с много непознати. Добре еда му се говори тихо и успокояващо, защото по-силният говор дори и радостни възгласи плашат бебетата. Няма нищо тревожно- някои са по-чевствителни. С възрастта това ще премине. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 217
Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт