сушилня - Горение или Електролукс

  • 20 578
  • 27
  •   1
Отговори
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Моля Ви за отзиви за тези модели:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011172

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025709

продавачът в Техномаркет ми каза, че Електролукс по-добре, защото някакви носачи на Горение били пласмасови. А Горението има повече екстри според мен.
Дайте своите мнения и опит.

# 1
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Мен ме интересува само Горение-то, че всичките ми ел. уреди ще бъдат тази марка.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 551
За конкректните модели не мога да коментирам, но според мен самото име GORENJE говори само за себе си  Peace

# 3
  • Мнения: 2 005
Горение Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Само да ти кажа, че от моделът на Горение имат само мостра Sad Аз чакам от две седмици да докарат бройки ooooh!

# 5
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
И в Стара Загора въобще няма този модел Горение, та си мисля да не ме навиват затова.
На  20 декември поръчах и платих за Горениев Зора, казаха, че ще се обадят. Вчера отидох да проверя - оказа се, че ми връщат парите. Не стига, че продавачите са некомпетентни, ами и нагли. Та сега се чудя............

# 6
  • Мнения: 1 679
Избери тогава Електролукс, щом ти я препоръчват.

# 7
  • Мнения: 2 310
Такава същата Електролукс си взехме за Нова Година.Досега е работила 3 пъти,доволна съм,за 2 часа суши идеално дрехите,не мачка изобщо ,направо си ги прибирам в гардероба.Страхотно удобство,особено за студените месеци.Горение изобщо нямаше модели в Техномаркет,всичко по Коледа било свършило.

# 8
  • Мнения: 1 322
За тази от 1800 лв.на Електролукс ли става въпрос?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много ток хабят тези сушилни. Колкото познати имам всеки това ми е казвал. Аз лично харесвам ORENJE D-63225.

# 10
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Ivelina,като имаш Електролукс моля кажи дали има:сензор за влажност, сигнал за препълване
на кутията и почистване, пране на маратотонки и всъщност би ли ми описала екстри.
В Техномаркет ми дадоха една инструкция на руски да се образовам, а в Интернет не намирам на български. Питам продавача това-онова - ни звук, ни картина. Пълна некомпетентност.
Моля, разкажи ми за опита си.

# 11
  • Мнения: 631
Точно това Горение имам. Добра е сушилнята, но е много шумна, както всяко горение. Пералнята трябва да ти е около 1000 оборота центрофуга и филтрите трябва да почистваш идеално. Като цяло съм доволна. Има удобни функции за отложен старт и времево сушене т.е. настройваш си времето, има програма за лесно гладене, но ги вади почни мокри. Работи около 1час за синтетика и наистина хаби ток, но това е за абсолютно всяка сушилня.

# 12
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
пералнята ми е Горение, но около 600 оборота, не знам защо си мисля, че просто повече време ще работи сушилнята. По принцип повече искам Горение. Но защо ми каза пластмасови носачи продавача? Ти някакъв проблем имала ли си

# 13
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
почти не ме интересува тока, а екстрите - и най- вече дрехите да не са на хармоника

# 14
  • Мнения: 19 460
Тези двете марки и мен ме занимават, когато си избирах пералнята например се колебаех между тези двете - по съвет на приятелка си търсих Електролукс. Но една продавачка ме разубеди, като посочи, че Електролукс нямат собствено представителство в БГ и тям подобни, гаранцията на Горението е 3 години, а на Електролукса - 2 и т.н. Понеже както вече споменях в една друга тема и аз си търся сушилня и ровя из нета, да спомена че видях модел на Уирлпул - енергиен клас В, което е доста добре за сушилня. Другият клас В, който срещнах беше за сушилня Бош, но тя пък струваше около 1300 лв. Та може би ще се ориентирам към по-енергоспестяващ клас, а в крайна сметка всички сушат дрехите по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт