Кога махате новогодишната украса?

  • 5 970
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Това ми е въпросчето-кога махате коледно-новогодишната украса от домовете си?
Нашата ще краси дома ни до 8,понеже малкия има имен ден на Ивановден и ще оставя тези красоти!  Peace

# 1
  • Мнения: 950
И аз така ще чакам до Ивановден   Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 903
По принцип знам, че трябва да се махне украсата на Ивановден. Но аз понякога я оставям почти до края на януари. Просто искам да запазя коледното настроение за по-дълго. Мисля, че не е грешка, когато и да се махне - на който когато му харесва.

# 3
  • Мнения: 2 908
Вчера я махнах.А защо до Ивановден точно?Коледното настроение го имаше цял декември,сега смятам,че детето не прави вече никаква разлика по-такъв ден ли е ,или обикновен,с тези лампички,балони и т.н.-махнах ги,да свикне,че има светлини и балони на празници,а не всеки ден.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 008
Винаги я махам един ден след Ивановден. Чувала съм,че така се прави и така го правя.

# 6
  • Мнения: 890
Махнах я днес.Вече започнаха да се ронят иглички...А и стои от никулден,така че и беше време. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 238
Днес я махнах. Елхата така се беше проскубала и всичко беше пълно с иглички.  Shocked Сигурно поне още месец ще се бодем.
Купихме елхата към 10 Декември, а започна да се ръси още преди Коледа #Cussing out. Като, че ли я бяха отсекли още на 1 Септември!  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 2 131
И аз смятам да прибера елхата следващата седмица  newsm10

# 9
След Иванов ден    но може и по-късно  незнам още

# 10
  • Мнения: 126
Днес мислех,но не ми остана време.Утре ще я махна със сигурност.

# 11
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
На 06.01 защото баткото има рож.ден на 05.01.,оставям ги винаги така да може и децата-гости да се радват.

# 12
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Вчера я махнахме.
Всяка година си викам, че за последно сме с жива елха и всяка година отново тъпо и упорито си взимаме жива и сега пак ще си чистя бодли до май месец Crazy

# 13
  • Мнения: 3 241
След Ивановден ще я махна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 005
До към средата на януари ще я държа , че ние още получаваме играчки  Joy

Общи условия

Активация на акаунт