Има ли за какво да се притеснявам?

  • 2 808
  • 31
  •   1
Отговори
Първо, съжалявам че пускам темата тук, не знам къде другаде да го направя.
Виждам че сте компетентни, и искам да ви попитам нещо.
Началото на декември започнах противозачатъчни, в началото на цикъла, т.е. била съм защитена от самото начало. Опаковката ми свърши някъде 21,22, не помня точно, след което не правих пауза 7 дни, защото на 27-ми имам рожден ден, пък и времето с приятеля ми беше лимитирано, за това реших да се възползвам докрай и да си забавя цикъла. Започнах друга опаковка на следващия ден, но някъде към 7ми или 8ми ден от втората опаковка пропуснах хапче. На следващия ден пак си пих и така, въпроса е че правихме секс тогава когато го пропуснах, и той свърши в мен.
Има ли за какво да се притеснявам. Знам че е много безотговорно това което съм направила с пропускането, и съзнавам грешката си. Ще се радвам на сериозни и компетентни мнения, без упреци.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 4 435
Да,има защо да се притесняваш.На опаковките си пише,пропусне ли се хапче,да се взема когато се сетите,но следващите 7 дни да се пазите.

# 2
Току що направих 2 теста-и двата са отрицателни.

# 3
  • Мнения: 19 294
ааа и аз правих два теста и бяха отрицателни,но този при гинеколога излезе положителен  Mr. Green

# 4
# 5
  • Мнения: 19 294
ее не се обиждай де.казвам го просто ,за да внимаваш.сигурно аз съм една на сто хиляди с този случай.
може би си направи трети тест след време или иди на гинеколог той да ти направи.
надявам се всичко да е наред.

# 6
Ами, мен ме боли леко стомаха, като преди цикъл. Дано да ми дойде днес, утре. Ако не дойде тези дни направо отивам при чичко доктор.

# 7
  • Мнения: 4 435
Преди колко време беше секса за който се съмняваш и кога свърши опаковката хапчета?

# 8
7, 8 дни. Спрях хапчетата преди 2 дни.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 783
Фалщиво -отрицателни тестове има, фалшиво-положителни няма  Mr. Green

# 10
Ще се радвам на сериозни и компетентни мнения,

# 11
  • София
  • Мнения: 1 783
Тъй като подозирам, че горният постинг се отнася до мен:
В листовката на всеки качествен тест за бременност е отбелязано, че отрицателен резултат не означава липса на бременност, докато при положителния  тест, няма грешка.
А дали мнението ми е компетентно... Simple Smile

# 12
Много добре знам какво пише на листовката.
Излиза обаче, че ако ми дойде след малко, ще ме изкарате с цветна бременност.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 783
Питаш дали да се притесняваш. Отговаряме ти. Щом си правила тест, вероятно нещо те съмнява. Ние сме добронамерени, а ти нервна, вероятно от идващия цикъл. Приятна вечер!

# 14
Искам да попитам, при евентуална бременност, има ли някакво течение? Зацапващо?
Тъй като имам първи признаци на цикъл, т.е. кафеникава течност, не много за сега.

Общи условия

Активация на акаунт