Детски клуб Патетата???

  • 1 136
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Има ли мами, които са правили рожденните дни на децатата си в този клуб? Доволни  ли сте? Дайте малко информация по въпроса? Мерси!!!

# 1
  • Мнения: 5 228
Ние празнувахме там третия рожден ден на дъщеря ми и беше много хубаво. Спазиха всичките ми изисквания, кетъринга беше ок, децата се веселиха много. Нищо кой знае колко по-различно не предлагат, стандартните неща, но е топло, чисто и уютно.

# 2
  • София
  • Мнения: 676
Миналата година празнувахме форумски рожден ден, от отчетната. Доволна съм от обслужването и обстановката  Peace. Собственикът малко прекалява с агетацията да поръчаш колкото се може повече катеринг, но това е бизнесът  Wink.

# 3
  • Мнения: 4 877
откакто са го открили, само там празнуваме. Децата - щастливи, ние - също. Страхотно обслужване. Жалко, че вече сме големи за там.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 022
И на нас това ни е любимия клуб и все там празнуваме!Обиколила съм доста из София, но никъде не ми харесва повече.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 275
Скоро и аз пусках тема в На пазар да питам.
Празнувахме в края на декември.
Каките са много мили и внимателни. Много са бързи подреждат почистват за отрицателно време, заличават следите от един РД, за да почне следващия. Чистичко, уютно.
торта, кетъринг, разни дреболии ни излезе малко над 200 лв.(нямахме детски менюта т.к. бяха бебета бяхме пръчали кроасани солети сокчета).

# 6
  • Мнения: 53
чистичко уютничко ...каките..не съм сигурна дали са толкова мили освен ако нямат нови,а кетъринга им беше невероятен,но..вече ще е от ново място и незнам как ще бъде

# 7
  • Мнения: 3 423
На сина ми първия рожден ден беше в Патетата Simple Smile
Много съм доволна от всичко.Май това е клубчето,което най много ми допада.

# 8
  • Мнения: 567
Първия рожден ден празнувахме там и сме ходили и на много партита в клубчето. Каките обръщат страхотно внимание на децата, забавляват ги, пазят ги да не се наранят. Клубчето е чисто и уютно.

# 9
Моя колежка е празнувала рожден ден на внучето си,много е доволна,чисто,приятно и забавно за дечица от различна възраст.

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Били сме на РД няколко пъти. Не е лошо, поддържат добра хигиена напр, но съм на мнение, че в "Мики маус" и "Барбарони" са по-добри в организацията. В "Патетата" попретупват нещата. Единият път дори не успяха да организират децата да изпеят "ЧРД" на рожденника. В др случай детското меню отсервираха пет минути след сервирането и никое дете не успя да хапне почти нищо. Относно т.нар. кетъринг в "Приказка" е мн по-добре като качество.
Така мисля аз, но като цяло не съм привърженик на празнуване РД в клуб. "Теснеят" ми. Мноогоо рядко се навиват да наемеш за повече от 3 часа.

Общи условия

Активация на акаунт