Мнение за доц. Бошнаков - ортопед Варна

  • 21 585
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Здравейте на всички, които искат да помогнат,
На майка ми и предстои операция на тазова става в края на януари и вече има запазена дата при д-р Бошнаков. Но напоследък разни роднини и близки взеха да я убеждават /с примери разбира се/, че Бошнаков не е добър  лекар и е "осакатил" много хора. Тя и без това много се страхува от операцията, пък сега и това липсваше  Confused За съжаление едва ходи, а и нямаме финансовата възможност да я пратим извън Варна, но ако наистина се налага ...
Моля ви, ако някой е чувал нещо и или има познат, когото са оперирали, да сподели.
Ще ви бъда много благодарна!!!

# 1
Здравейте,точно мнение за доц. Бошнаков не мога да ти дам но преди  1 мес  на майка ми и смениха също тазобедрена става но в гр.Плевен при доц. Балтов.Искам само да ти кажа  че имаше хора от гр.Варна които се оперираха там.Ти  трябва да прецениш.

# 2
  • Мнения: 2 746
Доколкото знам, Бошнаков е специалист по хирургия на ръката.За смяна на стави, евентуално д-р Попстефанов, д-р Живков....

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
Това че доц.Бощнаков има дисертация бърху ръка,не значи че не е перфектен и в други област на ортопедоята.Ако зелаете маика ви да буде"осакатена" отидете при Попстефанов или други самохвалковци.Доц.Бощнаков е перфектен професионалист и човек,които винаги сте ви посрещне с усмивка и добра дума.Освен това от няколко години се занимава основно със смяна на стави и няма нито една издънка.За гореспоменатите лекари-сте замълча от възпитание.

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 17:02 от bubina

# 4
  • Мнения: 2 746
bubina, защо такова отрицателно мнение за Попстефанов?  newsm78 Преди години се случи той да ми оперира крака и всичко си е наред и до сега.Не става въпрос за смяна на става, друг беше проблема.

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Защото познавам много добре ортопедичните среди на варна.Самата аз съм лекар и имам впечатления от всеки един ортопед.Знам и отзивите на хората за тях.Не искам нищо лошо да каза,всеки има право на мнение,а моето е такова.Предполагам че Попстефанов има и сполучливи операции,нормално е.Но не го препоръчеам.Това е моят съвет,а вече всеки си решава на кого да си повери здравето.

# 6
  • Мнения: 379
митова, би ли споделила как е майка ти сега?; защо предпочете Плевен пред Варна?
 

# 7
  • Мнения: 60
Аз пък изобщо не съм чувала някой да е останал доволен от смяна на става при този д-р. Хората сериозно си се оплакват, на някои дори им се налага да я повтарят в София. Хора, поверете здравето си на истински лекари!

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 08:35 от iskrica_nadejda

# 8
  • varna
  • Мнения: 676
Нелис, не си измисляй глупости! Виждам,че си провокатор.За този лекар няма да се чуе нищо лошо както във Варна,така и сред колегите му в България.Той е утвърдено име и доказал се лекар.Подозирам кой стои зад твоя профил и те моля да не се изказваш неподготвена.Този човек е невероятен професионалист и страхотен като характер и отношение към хората.До сега няма провал както при слагане на стави,така и в цялата си кариера.Виждам,че има все пак злобни и комплексирани дребни душици,които се принизяват и се бъркат там,където не им е работа.Въпреки всичко не бихте могли да уроните авторитета на име като доц.Бошнаков.,колкото и да ви се иска. newsm62 newsm51

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 15:55 от bubina

# 9
  • Мнения: 379
мили дами,
операцията на майка ми мина съвсем успешно и сме много доволни от доц. Бошнаков като специалист; дори не мога да повярвам, че все още има такива безкористни и способни лекари в българските държавни болници /да ме прощават четящите форума лекари, но те много добре знаят какви колеги имат/
bubina, спецялно ти благодаря за куража, който ни вдъхна newsm51

# 10
  • varna
  • Мнения: 676
Мама Дона,много се радвам,че всичко е минало успешно и сте останали доволни.Както може би си прочела,все още се намират провокатори,които да се опитват да уронват авторитета на наистина добрите специалисти.Но за радост повечето са хора като теб,които оценяват труда и добродетелите на тези,които искат да им помогнат.Ако имаш нужда и от моята помощ за майка ти,аз съм на лице.Пиши на лични.Поздрави и стискам палци за бързото възстановяване на мама. smile3525 newsm10

# 11
Изключително съм доволна от доц.Бошнаков-както в човешки,така и в професионален план.Говоря за смяна на тазобедрена става на 76 год.жена.Препоръчвам го най-отговорно.

# 12
Mili Dami

Molia pomognete mi da nameria docent Boshnakov,,izdirvam go veche mesec a LUBEZNITE administratorki ot klinika Evropa ne znaiat nishto i do koga e v otpyska i t.n...Znaete li kude preglejda vuv Varna? i kude operira?

Blagodaria VI ot surce i ochakvam otgovor...

# 13
  • varna
  • Мнения: 676
Доц.Бошнаков е в отпуска в момента до средата на септември.В поликлиника Европа повече няма да ходи,евентуално в Майчин дом,но още не е сигурно.Ако е нещо спешно,пиши ми на лични и ще ти дам координати.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 472
Моля ви дайте в темата координати на доц. Бошнаков.

Също издирвам добър ортопед във Варна. Става дума за майка ми, ходихме в Света Анна при Савчев - но искам да се консултираме и с друг. дано не е късно  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт