Отзиви за ресторант "Веселото село" - София

  • 45 859
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Моля ви дайте отзиви. Чувам много противоречиви мнения. имаме резервация за 06/01/07 да празнуваме имен ден на мъжа ми, но още съм със смесени чувства относно избора ни!

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мога да кажа, че "Веселото село" в Пловдив е супер, ама дали имат някаква връзка с "Веселото село" София newsm78
Весело изкарване и да споделиш после Wink

# 2
  • Мнения: 9 865
Зависи кво очакваш. Широко заведение, битова обстановка, много хора на ооогромни маси, много шум, много голямо ядене.
Музиката си е фолклорна, чалга и малко диско (това, което аз съм чула при престоя си).
Има фолклорно-танцова програма, която като за сефте е интересна, аз съм я гледала
същата и в пловдивското заведение и не ми беше интересна. Това е общо взето. Ако имате хубаво настроение ще си прекарате ок.

# 3
  • Мнения: 4 965
Мога да кажа, че "Веселото село" в Пловдив е супер, ама дали имат някаква връзка с "Веселото село" София newsm78
...

Имат връзка - от една "верига" са.
В Пловдив е невероятно.
В София също е много приятно и можете да изкарате много добре, но не е на нивото на пловдивския ресторант.
На мен обаче ми харесва.

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имат връзка - от една "верига" са.
това не го знаех Laughing

Ybag&Mell   важна е компанията Peace

# 5
  • Мнения: 45
Зависи какво харесваш. Аз съм била в София и бях потресена! Чалгата гърмеше, играеха се кючеци по масата и такива изпълнения от новата българса култура. Не, мерси!  Stop Храната и обслужването бяха както едно време в Балкантурист, изобщо, ама изобщо не ми харесаха. Аз лично няма да стъпя втори път там.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Явно в Сф е по-различно Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене страхотно ми харесва! Фолклор без чалга отдавна не бях виждала, а имаме нужда точно от такова заведение. Ние, докато бяхме там, пуснаха не повече от 4-5 чалга парчета. Всичко друго беше поп, рок и евъргрийн. Програмата е прекрасна. Представят фолклора на всички балкански народи - хора, сиртаки, кючек. Музиката в програмата е на Горан Брегович, така че доса трябва да се понапънеш, за да я наречеш чалга Laughing Вярно е, че танцуват по масите, но това си е за купона, аз се забавлявах Simple Smile
Менюто е разкош и вкусотия, но цените са майкоууууу #Crazy 7-8 човека бяхме и оставихме към 700 лева Cry
Абе ако се голяма весела компания, ще си изкаратае супер. Ако сте само с мъжа ти и смятате да си говорите тихи романтики и да се наслаждавате един на друг - нема да стане, сменяй резервацията Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 417
Обстановката е битова, както стана ясно, лятото има много уютна градина пак в такъв стил.
Обслужването, което ние получихме беше под всякаква критика Close Може би около 40-60 мин. чакахме да ни дойдете храната, след което беше донесена студена Shocked Цените определено не бяха народни, не знам дали ще повториме.

# 9
  • Мнения: 261
Не се притеснявай!Във Веселото село е страхотно и много ще ви хареса!
Музиката е различна,за всеки вкус.Е,няма твърд рок.. Wink
Храната е много,много хубава.Всичко е супер!То затова правят резерваций за дни напред,защото няма места.
Весело изкарване и наистина си вземи повечко пари,че е доста скъпо.
Но пък си заслужава Hug

# 10
  • Мнения: 261
Като чета мненията,явно е до късмет на какъв сервитьор ще попаднеш.
Ние нямаме оплакване от обслужването-напротив.Обикаляха ни постоянно не един,а трима сервитьори.Получавахме всичко веднага и нямаме никакви забележки PeaceВинаги съм казвала,че качествения персонал си е цяло богатство за заведението.Че какви умрели в кожата си имаа...да ти се отще да стъпиш отново,и то само защото персонала те вбесява.

# 11
  • Мнения: 2 407
Страхотно е,обстановката е народна,яденето е българско-вкусно, голями порций.Има програма с танци- различни националности.Става към 9 голям купон,много хора и хубава музика.Персоналът е на ниво!

# 12
  • Мнения: 3 423
Казвали са ми, че било голяма смехория.
И че не биха повторили.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 100
Благодаря за отзивите. Все пак събрахме смелост и отидохме. Доволни сме. Всичко беше вкусно , обслужването на ниво. Програмата за всеки по нещо, веселбата голяма. Цените не са ниски, но става. Общо везето доволни сме!

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Това е важното, че сте прекарали добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт